Rocket Jobs

new
Marketing
TAURON Obsługa Klienta

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing manager
team leader
priorytetyzacja
organizacja pracy
skuteczna komunikacja
Samodzielność
Mile widziane
Facebook Ads
seo
SEM
Google Ads
Google Analytics
ux
Opis stanowiska

📋 Twój zakres obowiązków

Kierowanie, organizowanie i nadzór nad całością zagadnień z zakresu marketingu internetowego i komunikacji internetowej realizowanych przez Biuro Edytorów Online na zlecenie klientów wewnętrznych spółki oraz efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników.

💪 Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie z zakresu marketingu;
  • Wiedza z zakresu marketingu internetowego i komunikacji internetowej;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem: planowanie zasobów, utrzymanie optymalnej efektywności pracy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu średniozaawansowanym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania konfliktów;
  • Umiejętność przeprowadzania zmian;
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania realizacji zadań;
  • Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, samodzielność i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji.
  • Kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania. Samodzielność i inicjatywa w działaniu. Chęć samorozwoju.

🤩 Nasze benefity i mocne strony:

  • Stabilne warunki pracy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny system premii motywacyjnych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów m.in.: taryfa pracownicza na energię elektryczną, prywatna opieka medyczna, Karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenia grupowe, dostęp do platformy e learning, dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka, akcje wolontaryjne dla pracowników Grupy TAURON, Pracowniczy Program Emerytalny, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS