Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds sprzedaży z j. niemieckim
new
Sales
Tobea Sp. z o.o.

Warszawa
8 318 - 11 251 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
niemiecki
sprzedaż
skuteczna komunikacja
dobra organizacja pracy
prawo jazdy
elastyczność
Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy działającej prężnie na polsko niemieckim rynku transportu, spedycji i logistyki, szukamy do współpracy osoby, która zna dobrze język niemiecki i chce prowadzić aktywną sprzedaż jakościowych usług.

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Polska / Niemcy / Austria / Szwajcaria

Kogo szukamy?

  • znasz biegle język niemiecki,
  • posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w aktywnej sprzedaży w terenie, mile widziane doświadczenie w branży transport, spedycja, logistyka,
  • posiadasz wiedzę w zakresie aktywnego budowania bazy klientów z sektora B2B, mile widziane doświadczenie w aktywnym budowaniu bazy klientów na rynku niemieckojęzycznym,
  • jesteś osobą samodzielną i aktywną w działaniu, nastawioną na rezultaty,
  • dbasz o pozytywne relacje i leży Ci na sercu najwyższa jakość obsługi klienta,
  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B i masz gotowość do wyjazdów służbowych w delegacje do klientów w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Twój zakres zadań:

  • Prowadzisz aktywną sprzedaż usług spedycyjnych, pozyskujesz nowych klientów w zakresie oferowanych usług na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii i Polski,
  • Planujesz sprzedaż długoterminową i realizujesz cele sprzedażowe,
  • Samodzielnie pozyskujesz nowych klientów a także rozwijasz sprzedaż na bazie dostarczanych leadów,
  • Budujesz długotrwałe relacje biznesowe z nowymi klientami oraz rozwijasz współpracę z aktualnymi, kluczowymi klientami firmy,
  • Zarządzasz portfelem klientów, poszerzasz koszyk usług,
  • Prowadzisz negocjacje handlowe i przygotowujesz umowy z kluczowymi klientami,
  • Współpracujesz z innymi działami firmy,
  • Reprezentujesz firmę biorąc udział w targach oraz eventach branżowych,
  • Raportujesz wyniki,
  • Praca ma charakter hybrydowy, zamiennie tygodnie pracy stacjonarnej i w terenie w delegacjach zagranicznych.

Co możemy zagwarantować?

  • wynagrodzenie podstawowe 8 318 - 11 251 zł brutto, czyli 6 000 - 8 000 zł netto + premie od sprzedaży (transparentny system premiowy/ do 50% wynagrodzenia podstawowego),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz - kontrakt B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód (również do użytku prywatnego),
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie spedycyjnej, zdobywającej przewagę na rynku dzięki jakości obsługi klienta,
  • współpracę w międzynarodowym środowisku,
  • wspierający i profesjonalny zespół, który dba o dobrą atmosferę współpracy,
  • wdrożenie w obowiązki i wsparcie w rozwoju.

Etapy rekrutacji:

  1. Rozmowa online z rekruterką.
  2. Rozmowa z przedstawicielami firmy.
  3. Spotkanie stacjonarne w celu ustalenia szczegółów współpracy w siedzibie firmy (Warszawa).

Czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie? Zaaplikuj!

Rekrutację prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.

8 318 - 11 251 PLN

Brutto miesięcznie - UoP