Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Junior AML&KYC Specialist
new
Finanse
Tpay

Tpay
Poznań
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Umiejętności
Wymagane
AML
KYC
obsługa klienta
Opcjonalne
Opis stanowiska

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online! Jesteśmy marką Krajowego Integratora

Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia zakupy w

sieci. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców za

pośrednictwem BLIK, Google Pay i innych popularnych metod płatności, by

upraszczać zakupy w sieci do minimum.

Zapewne znasz nas od dawna! Jeśli zamawiałeś/aś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie

korzystałeś/aś z rozwiązań Tpay. Wśród naszych klientów znaleźć można takie

marki jak MediaExpert, RTV Euro AGD, Neonet, Fortuna, Inpost, GLS, KUBOTA czy Glodny.pl.

Twoje zadania obejmą:

  • pomoc w identyfikacji oraz weryfikacji klientów Tpay zainteresowanych wprowadzeniem usług płatniczych w firmie, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • wsparcie w analizie dokumentów niezbędnych do nawiązania współpracy,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • odpowiadanie na mailowe oraz telefoniczne zapytania klientów.

Sprawdzisz się w tej roli jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie nauki (tryb zaoczny), preferowane kierunki: prawo, administracja, finanse i rachunkowość),
  • pierwsze doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta już za Tobą,
  • praca z przepisami prawnymi oraz ich interpretacja to Twoja mocna strona,
  • dbasz o szczegóły, których inni nie dostrzegają,
  • lubisz działać proaktywnie oraz efektywnie samodzielnie i w zespole,
  • chcesz się uczyć każdego dnia,
  • znasz język angielski na poziomie min. B1.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • hybrydowy model pracy,
  • lekcje języka angielskiego,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • ubezpieczenie na życie,
  • budżet szkoleniowy,
  • pakiet wsparcia psychologicznego,
  • preferencyjne warunki korzystania z produktów Banku Pekao S.A. i PZU,
  • regularne imprezy integracyjne,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Brzmi ciekawie? APLIKUJ i dołącz do NAS!