Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inspektor ds. Torów
Inżynieria
Tramwaje Warszawskie

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
priorytetyzacja
prawo jazdy
Microsoft Office
Opis stanowiska

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy! Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Zespołu Utrzymania „Mokotów” w Zakładzie Energetyki Trakcyjnej i Torów jako:

INSPEKTOR DS. TORÓW

nr ref.: 2024/044

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Będziesz odpowiadać za:

  • nadzorowanie zewnętrznych wykonawców realizujących prace w ramach zawieranych umów: naprawa nawierzchni w przejściach, przejazdach i ścieżkach rowerowych, napawanie regeneracyjne szyn i krzyżownic, szlifowanie szyn, monitorowanie usługi transportowej,
  • terminowe opracowywanie raportów w zakresie prowadzonych kontroli zewnętrznych wykonawców oraz wszystkich brygad własnych. Raporty w zakresie realizowanych przeglądów infrastruktury torowej, prowadzonych czynności czyszczenia i konserwacji zwrotnic, szlifowania zapobiegawczego szlifierką, smarowania szyn na łukach, prac spawalniczych oraz innych prac realizowanych przez Dział Torów,
  • weryfikacja i analiza wpływających na dział skarg, zgłoszeń i sygnałów od pasażerów oraz innych instytucji, takich jak Zarząd Dróg Miejskich, Zarząd Transportu Miejskiego, Zarząd Oczyszczania Miasta.
  • prowadzenie dokumentacji związanej z obrotem materiałów, planowanie, zamawianie materiałów oraz wystawianie kwitów umożliwiających ich pobranie, rozliczanie wystawionych zleceń roboczych.

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach: 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku,
  • wdrożenie w ramach adaptacji zawodowej,
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet socjalny w tym m.in. dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania,
  • możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów,
  • bezpłatna nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor dla Ciebie i wybranej osoby towarzyszącej,
  • bezpłatne konsultacje psychologiczne dla pracowników,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia średniego na jednym z kierunków: budowlane, kolejowe, mechaniczne,
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,
  • posiadania prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności obsługi programów MS Word, MS Excel, MS Outlook na poziomie dobrym,
  • sumienności oraz umiejętności ustalania priorytetów.

Jeśli taki rozkład Ci odpowiada – aplikuj do nas ☺