• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Spec. ds rozwoju i wdrażania testów
new
Inżynieria
TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy centrum kompetencyjnym techniki plazmowej. Działalność firmy opiera się na trzech stabilnych filarach – produkcji generatorów plazmowych, elektroniki i szaf sterowniczych.

Wymagane umiejętności
C
c++
wykształcenie wyższe
elektronika
Mile widziane
LabVIEW
Opis stanowiska

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

 Twoje zadania:

 Tworzenie i rozwój oprogramowania w języku C/C++

 Przygotowywanie testów automatycznych w oparciu o środowisko LabVIEW;

 Opracowywanie i wdrażanie testerów do testowania płyt elektronicznych

oraz generatorów dużych mocy;

 Wdrażanie i nadzorowanie technik i standardów testowania;

 Opracowywanie dokumentacji do tworzonych aplikacji i testerów

Twój Profil:

 wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, energoelektronika, informatyka,

automatyka lub pokrewne;

 umiejętność programowania mikrokontrolerów (STM32, Atmel) w języku C,

 znajomość zagadnień z zakresu elektroniki;

 umiejętność tworzenia i czytania schematów elektrycznych;

 znajomość magistrali komunikacyjnych (warstwa sprzętowa i programowa np.

RS232, I 2 C, SPI)

Mile widziane:

 znajomość LabVIEW;

 umiejętność projektowania 3D

 znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

 dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu

testerów ( testy ICT/FCT)

 doświadczenie w projektowaniu układów i urządzeń elektronicznych