Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
HR Business Partner
new
HR
Truvant Europe Sp. z o.o.

Łódź
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
Mile widziane
angielski
Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Kompleksowe wsparcie kadry zarządzającej w zakresie realizacji strategii personalnej poprzez rekomendowanie odpowiednich działań
  • Aktywny udział w projektach realizowanych w danym obszarze w zakresie tematów personalnych
  • Doradztwo oraz wsparcie managerów w określaniu potencjału pracowników, planowaniu i wdrażaniu działań rozwojowych
  • Zapewnienie właściwej komunikacji, wdrożenia projektów i inicjatyw z obszaru HR
  • Udział w projektach EB
  • Analiza trendów rynkowych i analiza wskaźników HR-owych

Jeżeli posiadasz:

  • Holistyczną wiedzę z obszaru HR
  • Doświadczenie w pracy z managerami różnego szczebla (mile widziane w międzynarodowej firmie produkcyjnej)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy, a także zdolność elastycznego dostosowania się do zmieniającego się środowiska i różnorodnych partnerów biznesowych
  • Samodzielność w działaniu i zaangażowanie w realizowane zadania
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Oferujemy m.in.:

  • Pracę pełną wyzwań i możliwości doświadczenia partnerskich relacji w linii Biznes-HR
  • Współpracę z ciekawymi ludźmi w różnorodnych zespołach
  • Możliwość samodzielnego kreowania rzeczywistości w zakresie HR