Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Księgowy/ Księgowa
new
Finanse
Vistra

Vistra
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
rozliczanie podatków
sprawozdania finansowe
prowadzenie ksiąg
angielski
przepisy podatkowe
Opis stanowiska

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 80 biurach na całym świecie pracuje ponad 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków:

• Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów

• Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

• Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów

• Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, miesięcznych bilansów, rachunków wyników

• Przygotowywanie i dokonywanie płatności

• Obsługa audytów księgowych i podatkowych

• Komunikacja z Klientami

Profil Kandydata:

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Wykształcenie kierunkowe

• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)

• Umiejętność budowania relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

• Doskonała umiejętność organizacji pracy

Co oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

• Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP

• Jasna ścieżka kariery

• Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo

• Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta

• Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej