Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Legal Assistant
new
Consulting
Vistra

Vistra
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
angielski
praca w grupie
Komunikatywność
Opis stanowiska

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 80 biurach na całym świecie pracuje ponad 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Zakres obowiązków:

·       Udzielanie Klientom merytorycznej, bieżącej pomocy prawnej z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego, procedury postępowania cywilnego, prawa administracyjnego i postępowania administracyjnego

·       Zakładanie spółek handlowych

·       Sprzedaż gotowych spółek, w tym negocjowanie warunków umów, przygotowanie administracyjne spółek

·       Spotkania z Klientami i potencjalnymi Klientami

·       Stała współpraca z kancelariami prawnymi, notariuszami, urzędami skarbowymi oraz urzędami statystycznymi

·       Wsparcie Klientów w podstawowych kwestiach prawnych (np. umowy pożyczki, umowy serwisowe i o pracę, inne umowy cywilno-prawne)

·       Otwieranie, obsługa i likwidacja rachunków bankowych Klientów

·       Pomoc administracyjna i prawna dla Członków Zarządu

·       Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia Klientom odpowiedniej jakości usług;

Profil Kandydata:

·       Biegła znajomość angielskiego

·       Absolwent studiów prawniczych lub pokrewnych

·       Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

·       Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

·       Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

·       Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń

·       Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo

·       Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta

·       Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej