• Oferty
  • Brand Stories
  • Rocket Space

Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Programista robotów przemysłowych online
new
Inżynieria
VMA Polska Sp. zo.o.

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
angielski
Opis stanowiska

Jeżeli stawiasz na rozwój zawodowy i pracę w zespole specjalistów – zapraszamy!

Cenimy specjalistów z pasją i zaangażowanych w prowadzone projekty. Cenimy Twoją wiedzę, doświadczenie i dajemy możliwość dalszego rozwoju m.in. w prowadzeniu małych zespołów. Dzielimy się wiedzą i w ten sposób budujemy zespół najlepszych specjalistów na rynku.

VMA Polska to miejsce, gdzie cieszymy się, że jesteś częścią naszego zespołu! Zapewniamy sporo benefitów i różnorodność międzynarodowych projektów dot. automatyzacji przemysłu. Dołącz do nas już dziś!

Zakres obowiązków:

·        Programowanie robotów przemysłowych online,

·        Konfiguracja i uruchomienie robotów przemysłowych,

·        Optymalizacja procesów produkcyjnych,

·        Testowanie oprogramowania,

·        Opracowywanie dokumentacji technicznej,

·        Praca w systemie delegacyjnym (70-80% czasu w skali roku to delegacje).

Nasze oczekiwania:

·        Nieszablonowy sposób myślenia i chęć podnoszenia kwalifikacji,

·        Wykształcenie wyższe w zakresie automatyki i robotyki, mechatroniki i pokrewne,

·        Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku programisty robotów online,

·        Znajomość zagadnień z dziedziny robotyki,

·        Dyspozycyjność do zagranicznych wyjazdów służbowych- warunek konieczny,

·        Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego,

·        Czynne prawo jazdy kat B.

Co oferujemy:

·        Udział w projektach automatyzacji przemysłu realizowanych na całym świecie,

·        Wsparcie w rozwoju i zdybywaniu nowych doświadczeń zawodowych,

·        Szkolenia z zakresu wiedzy technicznej oraz umiejętności miękkich,

·        Minimum formalności w biurze- współpracujemy z osobami z całej Polski,

·        Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. indywidualne zajęcia języków obcych, kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy system premiowy),

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

Etapy rekrutacji:

1.      Kontakt telefoniczny ze strony Uli lub Beaty z działu HR- poznamy się lepiej, porozmawiamy o kluczowych elementach stanowiska

2.      Drugim etapem jest rozmowa na Teams w większym gronie 😊 oprócz Uli lub Beaty dołączy też jeden z naszych specjalistów żeby porozmawiać o technicznej stronie pracy w naszej firmie

3.      Bez względu na naszą decyzje na pewno odezwiemy się w ciągu tygodnia