Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Kierownik Robót Elektrycznych
new
Inżynieria
Warbud

Warbud
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ms office
AutoCAD
Mile widziane
MS Project
Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy do pracy w Warbud SA kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za:

  • przygotowywanie zapytań i zbieranie ofert w zakresie branży elektrycznej,
  • opracowanie kosztorysów ofertowych w zakresie branży elektrycznej,
  • analiza dokumentacji projektowej oraz przetargowej,
  • negocjowanie umów z podwykonawcami,
  • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją robót elektrycznych,
  • prowadzenie rozliczeń finansowych robót,
  • dobór, pozyskanie właściwego sprzętu, zasobów i technologii do realizacji zadań,
  • zatwierdzanie przerobów, obsługa sprzedaży prac do Klienta,
  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami materiałów i technologii,
  • kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców,
  • nadzór nad usuwaniem wad i usterek.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektrotechnika, elektryka,
  • uprawnienia budowlane wykonawcze elektryczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych wewnętrznych jako inżynier lub kierownik robót elektrycznych,
  • znajomość rozwiązań technicznych w swojej branży,
  • znajomość programów: MS Office, AutoCad,
  • znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dużym przedsiębiorstwie budowlanym,
  • udział w realizacji ciekawych inwestycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego przez zalogowanie się w naszej bazie CV w odpowiedzi na ogłoszenie o nr ref. KRE/DBS/Wrocław/05/2022