Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Junior Business Development Specialist
new
Sales
WebTalk

WebTalk
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
WebTalk
WebTalk

Digital First! Jesteśmy częścią niezależnej grupy komunikacji marketingowej.Tworzymy i realizujemy kompleksowe kampanie online już od 2010 roku. Nasz zespół tworzą specjaliści, dla których digital jest zawsze na pierwszym miejscu.W październiku 2017 roku połączyliśmy siły z agencją endorfina events.Efektywnie łączymy kompetencje agencji digitalowej i eventowej zapewniając klientom kompleksową obsługę.

Zobacz Brand Stories
Umiejętności
Wymagane
angielski
odpowiedzialność
pakiet office
skuteczna komunikacja
Opcjonalne
Opis stanowiska

Cześć! Jesteśmy WebTalk, Endorfina i Next Level, tworzymy grupę niezależnej komunikacji marketingowej i efektywnie łączymy kompetencje agencji digitalowej, eventowej i gamingowej.

Poszukujemy Junior NEWBIZA!

Krótko mówiąc, potrzebujemy pozyskać pracownika, który pomoże Nam pozyskiwać nowych klientów.

Dla kogo zapytasz? Dla legendy rynku eventowego wyróżnionej przez MMP za imponujący wzrost oraz agencji marketingu gamingowego (dokładnie tak, dla endorfiny i Next Level 😉).

Jeśli w Twoich żyłach płynie sprzedażowa krew. Jesteś typem, którego nikt nie przegada, a “numer aktualnie jest zajęty” to Twoje drugie imię, to koniecznie wyślij nam swoje CV.

Co na Ciebie czeka?

  • Praca przy złożonych i rozwojowych projektach dla największych marek
  • Możliwość rozwoju zawodowego - z nami możesz iść wytyczoną przez siebie ścieżką
  • Możliwości awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system bonusowy
  • Doskonalenie Twoich umiejętności sprzedażowych, (boisz się, że nie masz pierwszego doświadczenia? Spokojnie, wszystkiego Cię nauczymy ;)).
  • Możliwość zdobycia wiedzy związanej z digital marketingiem
  • Zespół, z którym naprawdę można konie kraść, zobacz sam: https://giphy.com/webtalkowe
  • Inkluzywne podejście, atmosfera pełnej tolerancji i wsparcia oraz otwartość na Twoje pomysły
  • Może i nie ma owocowych czwartków, ale są pieskowe poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki – jesteśmy pet-friendly, nawet bardzo friendly

Co będziesz u nas robić?

  • Zajmiesz się researchem nowych klientów
  • Będziesz nawiązywać i dbać o utrzymanie dobrych kontaktów z potencjalnymi klientami
  • Współtworzyć i współpracować przy prowadzeniu kampanii sprzedażowych agencji
  • Brać udział w pracach związanych z prezentowaniem portfolio agencji, analizą potrzeb klientów i tworzeniem ofert
  • Docelowo rozwiniesz umiejętności pozwalające na samodzielne pozyskiwanie klientów i prowadzenie procesów ofertowych

Tego wymagamy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Podejścia proklienckiego
  • Swobody w formułowaniu myśli, argumentowaniu, prezentowaniu
  • Znajomości pakietu Office / narzędzi i aplikacji Google
  • Zainteresowania digital marketingiem (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na dowolnym stanowisku w agencji interaktywnej lub digitalowej)
  • Bardzo dobrej (tak naprawdę) znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Podeślij nam swoje CV, spotkaj się z nami i porozmawiajmy o warunkach pracy. To też Ci się spodoba 😉