Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Office Manager
new
Inne
WebWave

WebWave
Warszawa
5 000 - 6 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
kreatywność
komunikatywność
samodzielność
Opis stanowiska

W WebWave zadbasz o prawidłowe, przyjazne i estetyczne funkcjonowanie biura oraz dopilnujesz bieżących spraw operacyjnych. Zorganizujesz eventy i spotkania dla pracowników i klientów. Współpracując z księgowością, przypilnujesz dokumenty i umowy, wystawisz faktury i dopilnujesz płatności. Będziesz też wspierać dział marketingu i zarządu w bieżących działaniach. Pracować będziesz w startupowej atmosferze z 30 świetnymi, młodymi osobami. Dzięki możliwości realizacji własnych pomysłów i krótkiemu okresowi od pomysłu do wdrożenia szybko poczujesz, że Twoja praca naprawdę ma sens, a Ty masz wpływ.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura;
  • Obsługa bieżących spraw operacyjnych;
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz estetykę;
  • Organizacja eventów i spotkań dla klientów i pracowników;
  • Nadzór nad wydatkami firmowymi;
  • Współpraca z księgowością;
  • Wsparcie Zarządu;

Wymagania:

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Wielozadaniowość;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Zaangażowanie i inicjatywa;
  • Dokładność, precyzja i sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętności ustalania priorytetów i zarządzania czasem;
  • Status studenta;

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Realny wpływ na środowisko pracy;
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Krótki czas od pomysłu do wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju i poszerzania umiejętności;
  • Zespół 40 świetnych, młodych osób pracujących w startupowej atmosferze;
  • Regularne imprezy, PS4, piłkarzyki, rzutki, zimne piwko w lodówce, owoce na wyciągnięcie ręki;
  • Zmienisz sposób, w jaki ludzie tworzą strony internetowe :)

5 000 - 6 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ