Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Publisher Manager
new
Marketing
Wirtualna Polska Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
analityka
Opis stanowiska

Wirtualna Polska Media S.A. - jest partnerem pierwszego wyboru: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach. Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Szukamy osoby, która dołączy do nas jako Publisher Manager

Twój zakres obowiązków:

  • Całościowa codzienna opieka nad wydawcą/serwisem/produktem, polegająca na optymalizacji/zwiększaniu przychodów reklamowych;
  • Praca w systemach sprzedaży programatycznej, przygotowanie konfiguracji, rozwiązywanie problemów technicznych itp.;
  • Monitoring, analiza oraz optymalizacja powierzchni reklamowej pod kątem efektywności sprzedaży automatycznej w modelu RTB;
  • Przygotowywanie analiz, raportów, prezentacji;
  • Rozliczenia kontrahentów/wydawców.

Nasze wymagania:

  • Masz doświadczenie w firmach technologicznych Adtech (takich jak wydawcy internetowi, dostawcy DSP, dostawcy usług SSP, sieci reklamowe);
  • Posiadasz smykałkę do nauki i obsługi nowych systemów i technologii;
  • Sprawnie posługujesz się narzędziami analitycznymi (np. Excel), wyciągasz wnioski z analiz i potrafisz przedstawiać je w czytelny, zrozumiały oraz atrakcyjny sposób (prezentacje i Power Point);
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim.

To oferujemy:

  • Atmosferę współpracy zespołowej opartą o wzajemny szacunek, zaufanie i wsparcie.
  • Możliwość pracy z szybko rozwijającym się produktem.
  • Dużą swobodę w działaniu bez nadmiaru procedur i biurokracji.
  • Uznanie i docenianie efektów i jakości pracy.
  • Otwartość na Twoje inicjatywy i pomysły oraz przestrzeń na kreatywne rozwiązania.
  • Pakiet benefitów – sam/a decydujesz z jakiego benefitu chcesz skorzystać.