Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży
new
Sales
Wykreowani

Wykreowani
6 000 - 13 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wykreowani
Wykreowani

Cześć! Jesteśmy agencją marketingową WYKREOWANI.PL i pomagamy firmom kreować ich biznesy w Internecie. Specjalizujemy się w kampaniach Google Ads, Facebook Ads, SEO, Content Marketingu i analityce internetowej. Szukasz miejsca do rozwoju i nowych możliwości? Dołącz do naszego WYKREOWANEGO zespołu!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
marketing
Sales
sprzedaż
Mile widziane
seo
SEM
Opis stanowiska

Starszy Specjalista Ds. Sprzedaży - Przedstawiciel Handlowy - Marketing Internetowy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingu interaktywnego, która swoją przewagę buduje wokół zadowolenia klientów. Działamy kompleksowo i skutecznie – zwiększamy zyski i poprawimy konwersje firm z różnych branż. Umiejętność samodzielnej pracy, elastyczność i poczucie humory to podstawowy pakiet cech każdego pracownika – atmosfera w biurze ma dla nas ogromne znaczenie.

Miejsce pracy: Zdalnie / Łódź

Tym razem do naszego wykreowanego zespołu poszukujemy prawdziwego specjalisty w dziedzinie kontaktu z klientami biznesowymi. Człowieka, który Eskimosowi sprzeda śnieg i zrobi upselling na kostki lodu do tego. Prawdziwego, Turboskutecznego, Przedstawiciela Handlowego

Czego wymagamy?

  • masz co najmniej dwa lata doświadczenia jako przedstawiciel w branży marketingu internetowego
  • umiesz docierać do osób decyzyjnych w średnich i dużych przedsiębiorstwach
  • posiadasz dużą wiedzę z zakresu SEO / SEM / E-commerce / Social Media
  • potrafisz tworzyć angażujące prezentacje sprzedażowe

Co oferujemy?

  • dobrą atmosferę
  • pracę w trybie zdalnym
  • planowanie czasu pracy zgodnie z własnymi preferencjami
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • wsparcie szkoleniowe z zakresu oferowanych produktów oraz procedur
  • wsparcie działu wykonawczego oraz zespołu handlowego
  • bardzo dużą swobodę działania i realizacji swoich pomysłów,

Twoim zadaniem będzie:

  • sprzedaż produktów naszej firmy
  • realizowanie jasnych i realnych celów sprzedażowych
  • rozwiązywanie problemów i wątpliwości klientów
  • przygotowywanie indywidualnych wycen i strategii
  • budowanie fajnych relacji z naszymi klientami

Wyślij do nas CV jeśli:

  • umiesz sprzedawać etycznie a nie wciskać za wszelką cenę
  • wiesz, że marketing internetowy to przyszłość i chcesz w niej uczestniczyć
  • chcesz pomagać klientom a nie tylko dopinać kolejne deale
  • umiesz odmówić klientowi, jeśli wiesz, że współpraca nie będzie przynosić dla niego korzyści
  • pozyskiwanie kontaktów i rozmowa z nowymi firmami przychodzi Ci z łatwością
  • masz doświadczenia w prowadzeniu rozmów B2B
  • rozumiesz potrzeby klientów i potrafisz dobierać najlepsze rozwiązania,
  • potrafisz prowadzić komunikację i współpracować z zespołem agencji,
  • jesteś odpowiedzialny za powierzone zadania i obowiązki,

Forma kontaktu?

Zgłoszenia prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj "

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

6 000 - 13 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B