Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Starszy Specjalista w Biurze Innowacji i Rozwoju Technicznego
new
Inżynieria
Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
systemy łączności
Mile widziane
Agile
Prince 2
Angielski
Opis stanowiska

Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. to organizacja, której 90% sprzedaży stanowi produkcja mobilnych systemów łączności naziemnej i satelitarnej. Spółka oferuje również inny sprzęt, wykorzystywany na stanowiskach dowodzenia i kierowania różnych szczebli Sił Zbrojnych RP.

Jesteśmy również operatorami satelitarnymi i świadczymy usługi telekomunikacyjne w oparciu o technologie satelitarne, zarówno dla sektora rządowego, jak i prywatnego.

Zespół WZŁ-1 aktualnie liczy około 270 osób.

Misja

Wspieramy narodowe bezpieczeństwo dostarczając niezawodne systemy łączności i dowodzenia.

Wizja

Tworzyć wyjątkowy zespół ludzi zjednoczonych pasją do kreowania przełomowych rozwiązań w systemach łączności dla rynku militarnego i cywilnego.

Wartości

  1. Poszanowanie czasu i zasobów.
  2. Dotrzymywanie zobowiązań (wiarygodność).
  3. Różnorodność w myśleniu, jedność w działaniu.

W związku z dalszym rozwojem organizacji i realizowanymi projektami poszukujemy: Starszego Specjalista w Biurze Innowacji i Rozwoju Technicznego.

Miejsce pracy: Zegrze Południowe, ul. ul. Warszawska 22c

Twój zakres obowiązków:

  • Kreatywne projektowanie nowych rozwiązań technicznych w ramach prowadzonych zamówień na potrzeby Sił Zbrojnych RP, MSWiA oraz firm i instytucji cywilnych;
  • Opracowanie wstępnych koncepcji technicznych;
  • Przygotowanie danych technicznych do wyceny projektów;
  • Współpraca z podmiotami wojskowymi, uczelniami, a także firmami krajowymi i zagranicznymi w zakresie inżynierii systemów łączności i informatyki;
  • Identyfikacja problemów i aktywne poszukiwanie rozwiązań;
  • Bieżąca obsługa administracyjna projektów, prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji związanej z realizacją projektów;
  • Stały kontakt z klientami i wsparcie merytoryczne podczas procesu realizacji projektów;
  • Dokumentowanie i raportowanie wykonanych doświadczeń;
  • Analizowanie uzyskanych wyników;
  • Aktywne szukanie współpracy z instytucjami naukowymi;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu projektów;
  • Preferowane doświadczenie w pracy w jednostkach wojskowych MON lub MSWiA- mile widziane;
  • Znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji i rozliczania projektów;
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie;
  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Mile widziany certyfikat w zakresie zarządzania projektami np. Agile, Prince 2.

To oferujemy:

  • Stabilne miejsce pracy;
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji;
  • Umowę o pracę;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą);
  • Ciekawe projekty w branży przemysłu obronnego;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. opieka medyczna, PPE, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS w tym wczasy pod gruszą, karta sportowa Medicover Sport),