return to list

🤓 Junior Office Manager

Undisclosed salary

🌍 1981 | Kościuszki, 82, Wrocław

🖥

#office

Vm.pl Sofware House w związku z prężnym rowojem poszukuję Specjalistę ds. Finansowo-Administracyjnych/Junior Office Managera

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:


WYMAGANIA:

 
MILE WIDZIANE:


................

O NAS 

Vm.pl wybił się ponad dekadę temu jako producent oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej, ale 2 lata temu wypłynęliśmy na szerokie wody nearshoringu i z sukcesem pracujemy dla klientów zagranicznych z takich branż jak motoryzacja, e-commerce albo półprzewodniki, rozszerzając swoje kompetencje o kolejne technologie.

Jak najbardziej oferujemy standard korpo-benefitowy; home office, multisporty, ubezpieczenia, lekcje językowe (eng i de), xbox, darty, imprezy, grille, meetupy, szkolenia.

Nasi developerzy cenią sobie szczególnie bezstresowy klimat oraz niekorporacyjną atmosferę. Dużym atutem jest również pełna transparentność, a także realne możliwości wpływu na zasady funkcjonowania firmy oraz prowadzonych projektów. Najogólniej rzecz biorąc, lubimy tu pracować i mamy możliwość wprowadzania zmian w firmie przy których każdemu się pracuje jeszcze lepiej. W vm.pl nie lubimy nadgodzin i cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Zachowanie równowagi pomiędzy tymi dwiema sferami życia jest dla nas bardzo ważne.