return to list

🤓 Client Support

Undisclosed salary

🌍 25wat | Kościerzyńska 32A, Wrocław

🖥 http://www.25wat.com

#Digital, #SocialMedia, #Marketing

⚡️Rekrutujemy na stanowisko CLIENT SUPPORT do obsługi projektów w kanałach Social Media, e-mail i telefonicznie.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

To Twoja działka? Oczekujemy od Ciebie...

✅ Zaangażowania, odpowiedzialności i… postawy can-do
✅ Płynnej znajomości języka polskiego
✅ Znajomości branży technologicznej i IT 
✅ Znajomości angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (poziom B2+)
✅ Dobrej orientacji w trendach internetowych i języku mediów społecznościowych
✅ Doskonałej organizacji pracy i umiejętności szybkiego reagowania na zgłaszane sytuacje
✅ Dobrej znajomości podstawowych funkcji popularnych kanałów społecznościowych (Facebook, Instagram, Google Moja Firma, Youtube, Twitter)
✅ Dyspozycyjności w podanych godzinach 12:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku
✅ W tej rekrutacji będziesz m.in. obsługiwał/a jeden projekt technologiczny, dlatego musisz wiedzieć czym różni się CMS od CRM, w jakich językach programowania pisze się aplikacje mobilne oraz czym jest UX, UI, frontend i backend. 

Oferujemy:

👉 stałe zatrudnienie z umową o pracę po okresie próbnym
👉 szkolenia wewnętrzne i zewnętrze i wsparcie coachingowe
👉 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
👉 zgrany team z doświadczonym managerem, który z niejednego kanału leady obsługiwał! 

Jeżeli pasujesz do poniższego opisu ślij aplikacje za pomocą Rocket Jobs. Razem z CV prześlij nam swoje 3 największe sukcesy w realizacji kampanii digitalowych oraz napisz, jakiego rodzaju projekty dają Ci największe flow! Czeka Cię zadanie rekrutacyjne oraz rozmowa, a ja nie mogę się doczekać, aż się spotkamy!

Dodatkowo odnajdziesz się u nas dobrze, jeśli identyfikujesz się z postawą proaktywną, odpowiedzialną i asertywną oraz potrafisz działać w grupie – Trzy zasady, których się trzymamy:

I. Podchodzimy do zadań z postawą CAN-DO i zawsze myślimy o tym, jak wpuścić nasze działania na wyższy level.
II. Jesteśmy samodzielni i przy tym rozumiemy, że to wiąże się z byciem asertywnym i odpowiedzialnym za wynik.
III. 80% zadań realizujemy w małych zespołach, gdzie wspólnie pracujemy na sukces Klienta. Każdy z nas jest mocnym graczem. Szukamy osoby, która chce być częścią teamu, a jednocześnie kiedy trzeba wie jak poprowadzić piłkę do bramki 😊

Czym się zajmujemy?

25wat to kreatywna agencja digitalowa z portfolio ponad 200 projektów. Obecnie mamy ponad 30 osób na pokładzie z czego 15 pracuje w naszym biurze na Kościerzyńskiej 32A we Wrocławiu. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów od brandingu i strategii, web designu na digitalu kończąc. Nasze motto to ZEROBULLSHIT - jesteśmy szczerzy i nie wybieramy półśrodków - wszystkim naszym działaniom zarówno jeżeli chodzi o Klientów, jak i prace w zespole przyświeca ta idea. Dla kogo działamy? Jesteśmy agencją for gamechangers - chcemy i lubimy pracować z markami, które są innowacyjne, które mają wizje i potrzebują kreatywnych, po to by ją zrealizować. Działamy z firmami, które tworzą nowe produkty lub chcą wejść na wyższy level i potrzebują wsparcia w transformacji swojego biznesu. Działamy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Szukamy kogoś kto będzie częścią tej historii.