return to list

🤓 Creative Director⚡️

Undisclosed salary

🌍 25wat | Kościerzyńska 32A, Wrocław

🖥 http://www.25wat.com

#ux/ui, #creativedirector, #design

Szukamy doświadczonego i odpowiedzialnego lidera, który będzie realizował swoją wizję kierunków projektowych i artystycznych w dynamicznie rozwijającym się hubie zespołu designerów 25wat, które działa na pograniczu marketingu i usług związanych z IT. Będziesz koordynować realizację zadań projektowych od etapu rozmów z klientem i wczesnych koncepcji projektowych, po ich egzekucję w kampaniach lub produktach digitalowych. 
 
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:


Kogo szukamy?

✅ Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
lidera, który potrafi inspirować zespół do rozwijania swoich kompetencji i realizacji coraz lepszych projektów
partnera, który pomoże 25wat osiągnąć wyższy poziom pracy projektowej
✅ Korzystasz z pakietu Adobe, jesteś wirtuozem Photoshopa, Illustratora, Adobe XD lub Sketcha
✅ Masz doświadczenie w pracy z klientem, hasła takie jak ‘większe logo’, ‘efekt WOW’ czy ‘a jak to będzie wyglądać zielone’ nie wywołują u Ciebie wysypki tylko niezauważalny uśmieszek pod nosem ;) 
✅ Branding i wytyczne do grafik digitalowych masz w małym palcu, wiesz gdzie umieścić button, a gdzie hasło, żeby grafika była atrakcyjna i działała
✅ Korzystasz z języka angielskiego w mowie i piśmie (Projekty dla klientów z zagranicy)
✅ Masz udokumentowane portfolio, które możesz nam pokazać - logotypy, aplikacje, strony, grafiki digitalowe 
✅ Jesteś graczem zespołowym, lubisz pracować w grupie, a do tego umiesz prowadzić zespół, przejąć inicjatywę gdy to konieczne i zadbać o dobrą atmosferę w teamie

Co będzie atutem? 

Oferujemy:

👉 stałe zatrudnienie z umową o pracę lub B2B po okresie próbnym
👉 szkolenia wewnętrzne i zewnętrze 
👉 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
👉 wsparcie coacha w onboardingu oraz w indywidualnym procesie rozwojowym
👉  organizację, która rozwija skrzydła na pograniczu marketingu i usług związanych z IT (także własne produkty - sky is the limit)
👉  otwarty zarząd, który ufa i słucha 
👉  perspektywę bardzo długiej współpracy i partycypacji w wynikach firmy
 
Jeśli pasujesz do powyższego opisu ślij aplikacje za pomocą Rocket Jobs. Razem z CV prześlij nam swoje 3 największe sukcesy oraz napisz, jakiego rodzaju projekty dają Ci największe flow! Czeka Cię zadanie rekrutacyjne oraz rozmowa, a ja (Gabi) nie mogę się doczekać, aż się spotkamy!

Dodatkowo odnajdziesz się u nas dobrze, jeśli identyfikujesz się z postawą proaktywną, odpowiedzialną, asertywną, codziennym feedbackowaniu oraz potrafisz działać w grupie – Trzy zasady, których się trzymamy:

I. Podchodzimy do zadań z postawą CAN-DO i zawsze myślimy o tym, jak wpuścić nasze działania na wyższy level.
II. Jesteśmy samodzielni i odpowiedzialni -  wiemy, że to wiąże się z doświadczeniem, wiedzą czy asertywnością. 
III. 80% zadań realizujemy w małych zespołach, gdzie wspólnie pracujemy na sukces Klienta. Każdy z nas jest mocnym graczem.

Szukamy osoby, która chce być częścią teamu, a jednocześnie kiedy trzeba, wie jak poprowadzić piłkę do bramki 😊

25wat to kreatywna agencja digitalowa z portfolio ponad 200 projektów dla klientów z ponad 50 branż. Mamy przeszło 30 specjalistów na pokładzie. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów z zakresu: digital i performance marketingu, social mediów, UX & UI designu, web designu, brandingu, PR-u oraz warsztatów strategicznych. Nasze motto to #ZEROBULLSHIT, bo jesteśmy szczerzy i nie wybieramy półśrodków. Ta idea przyświeca wszystkim naszym działaniom - zarówno w relacjach z klientami, jak i w relacjach w pracy. 

Dla kogo działamy?

 Jesteśmy agencją for game changers. Chcemy i lubimy pracować z markami, które są innowacyjne, które mają wizje i potrzebują kreatywnych zespołów, aby ją zrealizować. Współpracujemy z firmami, które tworzą nowe produkty lub chcą się rozwijać i potrzebują wsparcia w transformacji swojego biznesu. Pracujemy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Szukamy kogoś, kto będzie częścią tej historii

Czekamy na Twoje CV!