return to list

🤓 Digital Graphic Designer⚡️

Undisclosed salary

🌍 25wat | Kościerzyńska 32A, Wrocław

🖥 http://www.25wat.com

#graphicdesign, #digital, #design

Cześć! Szukamy Digital Graphic Designera!

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

✅ Masz min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
✅ Obsługujesz programy graficzne (Adobe): Ilustrator, Photoshop, InDesign, After Effects.
✅ Masz doświadczenie w pracy z klientem i zdania takie, jak: “większe logo” czy “a jak to będzie wyglądać zielone” nie wywołują u          Ciebie wysypki.
✅ Branding i wytyczne do grafik digitalowych masz w małym palcu. Wiesz, gdzie umieścić button, a gdzie hasło, żeby grafika była          atrakcyjna i działała.
✅ Sprawnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i w piśmie).
✅ Masz udokumentowane portfolio, które możesz nam pokazać - logotypy, aplikacje, strony, grafiki digitalowe. 
✅ Jesteś osobą z zajawką na digital i branding. Śledzisz branżę, lubisz stosować nowości, wiesz, co działa, a co nie. Potrafisz                    zarekomendować klientowi swoje rozwiązania.
✅ W każdej sytuacji szukasz rozwiązań - a nie problemu. Potrafisz zarządzać swoim czasem i projektem. Lubisz pracę zespołową.

Co będzie Twoim atutem?

Oferujemy:

👉 umowę o pracę po okresie próbnym lub współpracę B2B
👉 szkolenia wewnętrzne i zewnętrze oraz wsparcie coachingowe
👉 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
👉 zgrany team i doświadczonego managera, który wygrywa puchary za kreatywność
👉 niestandardowy onboarding, który sprawi, że szybko poczujesz się tak, jakbyśmy znali się od dawna - potwierdzone przez aktualnych członków zespołu!
👉 PIZZA ŚRODY 🍕

Chcesz z nami pracować? Ślij aplikacje za pomocą Rocket Jobs. Razem z CV prześlij nam też swoje 3 największe sukcesy oraz napisz, jakie projekty dają Ci największe flow! Czeka Cię zadanie rekrutacyjne oraz rozmowa, a my nie możemy doczekać się spotkania z Tobą!

Jesteś odpowiedzialny, proaktywny i asertywny? Lubisz działać w grupie? U nas się odnajdziesz.

Trzy zasady, których się trzymamy:

I. Podchodzimy do zadań z postawą CAN-DO. Zawsze myślimy o tym, jak przenieść nasze działania na wyższy level.
II. Jesteśmy samodzielni, a przy tym rozumiemy, że to wiąże się z byciem asertywnym 
i odpowiedzialnym za wynik i efekt.
III. 80% zadań realizujemy w małych zespołach, w których wspólnie pracujemy na sukces klienta. Każdy z nas jest mocnym graczem. Szukamy osoby, która chce być częścią teamu, 
a jednocześnie - kiedy trzeba - wie, jak poprowadzić piłkę do bramki 😊

Czym się zajmujemy?

25wat to kreatywna agencja digitalowa z portfolio ponad 200 projektów dla klientów z ponad 50 branż. Obecnie mamy przeszło 30 specjalistów na pokładzie. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów z zakresu: digital i performance marketingu, social mediów, UX & UI designu, web designu, brandingu, PR-u oraz warsztatów strategicznych. Nasze motto to #ZEROBULLSHIT, bo jesteśmy szczerzy i nie wybieramy półśrodków. Ta idea przyświeca wszystkim naszym działaniom - zarówno w relacjach z klientami, jak i w relacjach w pracy. 

Dla kogo działamy? Jesteśmy agencją for game changers. Chcemy i lubimy pracować z markami, które są innowacyjne, które mają wizje i potrzebują kreatywnych zespołów, aby ją zrealizować. Współpracujemy z firmami, które tworzą nowe produkty lub chcą się rozwijać i potrzebują wsparcia w transformacji swojego biznesu. Pracujemy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Szukamy kogoś, kto będzie częścią tej historii.

Czekamy na Twoje CV!
(Odpowiemy na wybrane zgłoszenia)