return to list

🤓 Digital Marketing Specjalist

Undisclosed salary

🌍 25wat | Kościerzyńska 32A, Wrocław

🖥 http://www.25wat.com

#Digital, #SocialMedia, #Marketing

Rekrutujemy Digital Marketing Specialist! ⚡️

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:


Kogo szukamy?

✅ Masz 1 - 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
✅ Korzystasz z Facebook Ads na poziomie zaawansowanym – prowadzisz samodzielnie kampanie, sprawnie poruszasz się w Business Managerze, potrafisz skonfigurować Pixel i korzystać z Facebook Analytics
✅ Masz doświadczenie w obsłudze kanałów w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Linkedln to miejsca, w których poruszasz się, jak ryba w wodzie!
✅ Social Media masz w małym palcu, to znaczy wiesz co w trawie piszczy jeśli chodzi o Youtube, TikToka, Pinteresta, Twittera, Reddita i Wykop – masz gotowość do zastosowania tej wiedzy w praktyce.
✅ Korzystasz z języka angielskiego w mowie i piśmie
✅ Masz udokumentowane portfolio contentowe, które możesz nam pokazać - copy, koncepty, kampanie, reklamy artykuły
✅ Osoby z zajawką na digital – śledzisz branżę, lubisz stosować nowości, wiesz kiedy warto puścić RTM oraz jak poradzić sobie z kryzysem i potrafisz te rozwiązania zarekomendować Klientowi.

Co będzie atutem?


Oferujemy:

👉 stałe zatrudnienie z umową o pracę po okresie próbnym
👉szkolenia wewnętrzne i zewnętrze i wsparcie coachingowe
👉 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
👉 zgrany team z doświadczonym managerem, który z niejednego digitalu leady zbierał! 😁


Jeżeli pasujesz do poniższego opisu ślij aplikacje za pomocą Rocket Jobs. Razem z CV prześlij nam swoje 3 największe sukcesy w realizacji kampanii digitalowych oraz napisz, jakiego rodzaju projekty dają Ci największe flow! Czeka Cię zadanie rekrutacyjne oraz rozmowa, a ja nie mogę się doczekać, aż się spotkamy!

Dodatkowo odnajdziesz się u nas dobrze, jeśli identyfikujesz się z postawą proaktywną, odpowiedzialną i asertywną oraz potrafisz działać w grupie – Trzy zasady, których się trzymamy:

I. Podchodzimy do zadań z postawą CAN-DO i zawsze myślimy o tym, jak wpuścić nasze działania na wyższy level.
II. Jesteśmy samodzielni i przy tym rozumiemy, że to wiąże się z byciem asertywnym i odpowiedzialnym za wynik.
III. 80% zadań realizujemy w małych zespołach, gdzie wspólnie pracujemy na sukces Klienta. Każdy z nas jest mocnym graczem. Szukamy osoby, która chce być częścią teamu, a jednocześnie kiedy trzeba wie jak poprowadzić piłkę do bramki 😊

Czym się zajmujemy?

25wat to kreatywna agencja digitalowa z portfolio ponad 200 projektów. Obecnie mamy ponad 30 osób na pokładzie z czego 15 pracuje w naszym biurze na Kościerzyńskiej 32A we Wrocławiu. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów od brandingu i strategii, web designu na digitalu kończąc. Nasze motto to ZEROBULLSHIT - jesteśmy szczerzy i nie wybieramy półśrodków - wszystkim naszym działaniom zarówno jeżeli chodzi o Klientów, jak i prace w zespole przyświeca ta idea. Dla kogo działamy? Jesteśmy agencją for gamechangers - chcemy i lubimy pracować z markami, które są innowacyjne, które mają wizje i potrzebują kreatywnych, po to by ją zrealizować. Działamy z firmami, które tworzą nowe produkty lub chcą wejść na wyższy level i potrzebują wsparcia w transformacji swojego biznesu. Działamy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Szukamy kogoś kto będzie częścią tej historii.