return to list

🤓 Google Ads Specialist

4 000 - 8 000 PLN netto

🌍 25wat | Kościerzyńska 32A, Wrocław

🖥 http://www.25wat.com

#GoogleAds, #SEM

Do zespołu 25wat (https://25wat.com/pl/) poszukujemy doświadczonego specjalisty Performance - Google Ads. Preferowany kontrakt B2B, ale zapraszamy też osoby, które szukają przystani dla siebie i stałej umowy.

Mówimy o Tobie, jeśli:

✅ Masz udokumentowane doświadczenie min. 2 lata w prowadzeniu kampanii SEM/Google Ads
✅ Obsługujesz Klientów z różnych branż - szukamy kogoś, kto nie boi się różnorodności
✅ Pracujesz na budżetach od kilku do kilkudziesięciu tysięcy PLN.
✅ Potrafisz podejść do tematu kreatywnie i wycisnąć z ads 100% mocy
✅ Potrafisz stworzyć rekomendacje i rozmawiać z Klientem o wynikach w sposób zrozumiały - nie irytujesz się, kiedy Klient kolejny raz mówi, że u niego kampanii nie widać, więc nie działa
✅ Masz zacięcie strategiczne i nastawienie na realizację celów - praca na KPI to dla ciebie norma
✅ Możliwa współpraca zdalna przy gotowości do spotkań 1-2 razy w miesiącu i uczestnictwa w naszych briefingach - często robimy burzę mózgów i pracujemy warsztatowo, chcemy pracować z kimś kto czuje takie workflow.

Atutem będzie:

👉 Lokalizacja: Wrocław - to ułatwi kontakt, bo właśnie tu stacjonujemy - jeżeli potrzebujesz chętnie udostępnimy Ci biuro do pracy.
👉 Doświadczenie w szkoleniach i nastawienie na wymianę wiedzy z naszym zespołem oraz gotowość do prowadzenia projektów szkoleniowych.
👉 Doświadczenie w automatyzacji marketingu i Facebook Ads


Zgłoszenia w formie maila z CV i portfolio dokumentującym doświadczenie proszę przesyłać poniżej lub na adres googleads@25wat.com

Czym się zajmujemy?

25wat to kreatywna agencja digitalowa z portfolio ponad 200 projektów. Obecnie mamy ponad 30 osób na pokładzie z czego 20 pracuje w naszym biurze na Kościerzyńskiej 32A we Wrocławiu. Zajmujemy się kompleksową obsługą projektów od brandingu i strategii, web designu na digitalu kończąc. Nasze motto to ZEROBULLSHIT - jesteśmy szczerzy i nie wybieramy półśrodków - wszystkim naszym działaniom zarówno jeżeli chodzi o Klientów, jak i prace w zespole przyświeca ta idea.

Dla kogo działamy?

Jesteśmy agencją for gamechangers - chcemy i lubimy pracować z markami, które są innowacyjne, które mają wizje i potrzebują kreatywnych, po to by ją zrealizować. Działamy z firmami, które tworzą nowe produkty lub chcą wejść na wyższy level i potrzebują wsparcia w transformacji swojego biznesu. Działamy mocno agilowo z wykorzystaniem narzędzi, takich jak Service Design czy Design Thinking. Szukamy kogoś kto będzie częścią tej historii. 

Jeżeli jesteś specem/specką pasującą do opisu i chcesz rozwijać się w agencji kreatywnej (zdalnie/w biurze) śmiało, wyślij zgłoszenie!