return to list

🤓 Specjalista ds. Marketingu - Growth Hacker

5 000 - 10 000 PLN netto

🌍 2MW | Wrocław, Wrocław

🖥 http://www.walkinvrdriver.com

#B2B, #Sales

Jesteśmy startupem zajmującym się dostosowywaniem technologii Wirtualnej Rzeczywistości do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez zastosowanie autorskiego oprogramowania. Naszymi klientami są stowarzyszenia zrzeszające osoby niepełnosprawne, ośrodki rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz ośrodki badawcze. Autorskie rozwiązania kierujemy na rynek Polski oraz na wszystkie rynki zagraniczne. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: www.walkinvrdriver.com

Wymagania:
 - znajomość angielskiego na poziomie nie niższym niż B2 (preferowane C1)
 - doświadczenie w ramach inbound i outbound marketingu
 - otwartość na nieszablonowe i innowacyjne rozwiązania

Zakres obowiązków:
 - generowanie leadów marketingowych i sprzedażowych
 - budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowym
 - tworzenie treści sprzedażowych oraz marketingowych
 - mile widziana znajomość SEO

Wynagrodzenie będzie dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności. Przy doświadczeniu na poziomie junior możesz oczekiwać 3000-5000 tyś zł. Przy doświadczeniu na poziomie mid+ i umiejętności poprowadzenia całej strategii sprzedażowo marketingowej 5000-10000 tyś zł

Jeżeli cenisz sobie elastyczny czas pracy, możliwość ciągłego rozwoju i uczenia się nowych rzeczy to zapraszamy do aplikacji za pomocą Rocket Jobs. Proszę o dopisanie w mailu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.