return to list

馃 Creative E-commerce Specialist

Undisclosed salary

馃實 366 Concept | Centrum, Warszawa

馃枼 https://366concept.com/

#seosem, #marketing, #ecommerce

CREATIVE E-COMMERCE SPECIALIST

Kim jeste艣my:

Jeste艣my designerskim brandem, kt贸ry wskrzesza ikony polskiego wzornictwa z okresu Mid-Century, takie jak znamienity fotel 366 projektu J贸zefa Chierowskiego. Nasze meble by艂y wystawione w Design Museum w Londynie, publikowane w mi臋dzynarodowych pismach bran偶owych takich jak Forbes, Dezeen, Dwell...  Mamy ponad 250 dystrybutor贸w na ca艂ym 艣wiecie, wsp贸艂pracujemy z najlepszymi architektami w Polsce i za granic膮. Jeste艣my zaanga偶owani w ekologi臋 i sadzenie las贸w, wsp贸艂pracujemy z fundacj膮 Las na zawsze, wspieramy regularnie fundacj臋 Gajusz i WO艢P. Pracujemy w klimatycznym biurze w Centrum Warszawy zachowuj膮c dobre zwyczaje sanitarne.

Kogo szukamy:

Poszukujemy energicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko Creative E-Commerce Specialist z min. 3-im do艣wiadczeniem. Potencjalny Kandydat powinien mie膰 kreatywny ale i analityczny umys艂, umie膰 samodzielnie rozwi膮zywa膰 problemy i doprowadza膰 swoje zadania do ko艅ca. Dodatkowo musi umiej臋tnie organizowa膰 prac臋 sobie oraz biegle pos艂ugiwa膰 si臋 j臋zykiem angielskim w mowie i pi艣mie. W zamian oferujemy prac臋 w 艣rodowisku mi臋dzynarodowym, w m艂odym, kreatywnym i dynamicznym zespole lud藕mi, w pi臋knym biurze w centrum Warszawy z mo偶liwo艣ci膮 szybkiego rozwoju.