return to list

🤓 E-commerce Manager

5 000 - 10 000 PLN brutto

🌍 366 Concept | Puławska, 12/5, Warszawa

🖥 http://www.366concept.com

#ecommerce, #analytics, #sem

Jesteśmy marką meblową, wskrzeszającą ikony polskiego wzornictwa. Nasze meble wystawione były w The Design Museum w Londynie, opisywane w międzynarodowych pismach branżowych takich jak Forbes, Dezeen, Dwell... Regularnie prezentujemy się na targach w Londynie, Paryżu, Kolonii. Mamy ponad 200 dystrybutorów na całym świecie, współpracujemy z najlepszymi architektami w Polsce i za granicą.

Żeby móc realizować nasze ambitne plany poszukujemy energicznego E-commerce Managera, który zbuduje e-commerce naszej marki na światowym poziomie. Jeśli jesteś skoncentrowany(a) na rezultatach, zmotywowany(a), a problemy to dla Ciebie tylko nowe wyzwania, to znaczy, że masz odpowiednie nastawienie, aby do nas dołączyć.

Twoje zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

Aplikacje wraz z listem motywacyjnym prosimy o przesyłanie na adres: hr@366concept.com