return to list

🤓 E-commerce Specialist

Undisclosed salary

🌍 366 Concept | Śródmieście, Warszawa

🖥 https://366concept.com/

#seo, #ecommerce

Jesteśmy marką meblową, wskrzeszającą ikony polskiego wzornictwa. Nasze meble wystawione były w The Design Museum w Londynie, opisywane w międzynarodowych pismach branżowych takich jak Forbes, Dezeen, Dwell... Regularnie prezentujemy się na targach w Londynie, Paryżu, Kolonii. Mamy ponad 200 dystrybutorów na całym świecie, współpracujemy z najlepszymi architektami w Polsce i za granicą.

E-COMMERCE SPECIALIST

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

Poszukujemy energicznej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko E-Commerce Specialist z minimum 2-letnim doświadczeniem. Potencjalny Kandydat powinien mieć kreatywny ale i analityczny umysł, umieć samodzielnie rozwiązywać problemy i doprowadzać swoje zadania do końca. Dodatkowo musi umiejętnie organizować pracę sobie oraz biegle posługiwać się językiem angielskim w mowie i piśmie. W zamian oferujemy pracę z fajnymi ludźmi, w pięknym biurze w centrum Warszawy oraz możliwość rozwoju i wyjazdów na targi zagraniczne.