return to list

🤓 Digital Manager

Undisclosed salary

🌍 38 Content Communication | Gdańska, 47/49, Łódź

🖥 http://38contentcommunication.pl/

#socialmediamanager, #digital, #socialmedia

38 Content Communication jako wiodąca agencja content marketingu w Polsce poszukuje samodzielnego eksperta z dużą wiedzą i doświadczeniem w obszarze digital.

Digital Manager to kluczowe stanowisko w obszarze kreowania strategii komunikacji i rozwiązań w kanałach cyfrowych dla marek naszych Klientów. Będziesz nie tylko proponował, współtworzył, realizował i mierzył efektywność działań, ale również zarządzał kilkuosobowym zespołem. Nasi Klienci są coraz bardziej wymagający w zakresie rozwoju platform B2C oraz B2B, dlatego poszukujemy osoby, która z zawodową pasją będzie rozwijała zarówno zespół jak i naszych Klientów w obszarze szeroko pojętego digital. Szukamy osoby, która będzie w stanie skutecznie realizować założone cele oraz efektywnie współpracować z Klientami agencji, działami wewnątrz firmy, jak i umiejętnie zarządzać działaniami agencji zewnętrznych.