return to list

馃 Specjalista SEM

Undisclosed salary

馃實 4 real | Rac艂awicka, 2/28, Cz臋stochowa

馃枼 http://4real.pl

#SEM, #GoogleAds

Agencja 4real - jeste艣my na rynku niemal偶e od pocz膮tk贸w internetu w Polsce. Zrealizowali艣my ju偶 ponad 1000 stron www. Pracowali艣my dla niezliczonej ilo艣ci przedsi臋biorc贸w, bank贸w, uczelni, a nawet s膮d贸w i prokuratur.

Wsp贸艂praca z nami dzieje si臋 naprawd臋, daje prawdziwie warto艣ciowe efekty, przynosi realne i d艂ugofalowe korzy艣ci. Mimo 20 lat do艣wiadczenia wci膮偶 jeste艣my entuzjastami Internetu 馃槉

Oferta pracy: Specjalista ds. marketingu internetowego

Szukasz:

Mamy dla ciebie zadania:

Dodatkowo:

Mo偶esz pracowa膰 zdalnie lub w biurze (Cz臋stochowa) - do wyboru 馃槉

Oczekujemy:

Oferujemy:

Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli:
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Real Sp. z o.o. z siedzib膮 w Cz臋stochowie przy ul. Lipowej 51/18 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Wysy艂aj膮c swoj膮 aplikacj臋, pami臋taj prosz臋 o naszym motto 馃檪  What we do in life echoes in eternity.