return to list

🤓 SEO Specialist

6 700 - 10 200 PLN netto

🌍 4PEOPLE | Św. Jana 10, Katowice

🖥 http://www.4people.pl

#seo, #marketing, #pozycjonowanie

Model i miejsce pracy: hybrydowo 1-2 dni tygodniowo w biurze w Katowicach + praca zdalna / Aktualnie całkowicie ZDALNIE

Wynagrodzenie całkowite (z premią):


W pracy z projektami SEO dążysz zawsze do tego, aby było “na zielono”? Nie straszne ci update’y algorytmu i potrafisz z nich wyjść bez szwanku? Wiesz, jak określać cele i przygotowywać strategie, które pozwolą je zrealizować? Masz doświadczenie agencyjne przy pracy z wieloma projektami? Prawdopodobnie szukamy właśnie ciebie!

Podziel się swoją historią i dołącz do teamu 4PEOPLE, by realizować interesujące projekty dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Rozwijaj się razem z nami, bo razem (jak wiadomo), możemy więcej!

Do Twoich zadań należeć będzie:


W 4PEOPLE:


W pakiecie: dogodna lokalizacja (centrum Katowic) i karnet na siłownię! Dobrą atmosferę i możliwości rozwoju masz w standardzie.

Oczekujemy, że:


Mile widziana będzie:


Wszystko co musisz wiedzieć o procesie rekrutacyjnym w 4PEOPLE:

  1. Pierwszym etapem procesu rekrutacyjnego jest gromadzenie aplikacji od kandydatów. Chcemy go zakończyć najpóźniej do 26.06.2021. Na tym etapie skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi kandydatami.
  2. Kolejne etapy procesu rekrutacyjnego chcemy zakończyć najpóźniej do 17.07.2021. Decyzję o tym czy przechodzisz do kolejnego etapu otrzymasz ZAWSZE - niezależnie od tego czy jest ona pozytywna czy negatywna.
  3. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna procesu odbywa się online, ale już finalna rozmowa odbywa się w siedzibie naszej agencji. Chcemy się wzajemnie lepiej poznać, zanim podejmiemy finalną decyzję.