return to list

🤓 Staż w dziale SEO (SEO Intern)

1 200 - 3 200 PLN brutto

🌍 4PEOPLE | Św. Jana 10, Katowice

🖥 http://www.4people.pl

#staz, #marketing, #seo

Chcesz postawić pierwsze kroki w marketingu internetowym? Jesteś ambitny, liczą się dla Ciebie długotrwałe wyniki, szybko się uczysz, a jednocześnie masz analityczny umysł? Doskonale się składa - w ramach programu stażowego YuPi! poszukujemy osoby, która wspomoże nas w walce o wysokie pozycje w wyszukiwarce dla naszych klientów. Rozpocznij przygodę z pozycjonowaniem i naucz się pracy Specjalisty SEO w naszej Agencji! Wykorzystaj swoją szansę i zostań z nami na dłużej!

Dlaczego YuPi? Sprawdź: https://www.4people.pl/praca/stazW4People_YuPI

W 4PEOPLE w ramach programu YuPi!:


Po pozytywnym zakończeniu trwającego 6 miesięcy stażu otrzymasz możliwość kontynuowania rozwoju na stanowisku Junior SEO Specialist z wynagrodzeniem od 3200 zł brutto miesięcznie + premia.

Oczekujemy, że:


Mile widziane:


Staż przygotuje Cię do realizacji następujących zadań:


Wszystko co musisz wiedzieć o procesie rekrutacyjnym w 4PEOPLE:

  1. Pierwszym etapem procesu rekrutacyjnego jest gromadzenie aplikacji od kandydatów. Chcemy go zakończyć najpóźniej do 21.05.2021. Na tym etapie skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi kandydatami.
  2. Kolejne etapy procesu rekrutacyjnego chcemy zakończyć najpóźniej do 18.06.2021. Decyzję o tym czy przechodzisz do kolejnego etapu otrzymasz ZAWSZE - niezależnie od tego czy jest ona pozytywna czy negatywna.
  3. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna procesu odbywa się online, ale już finalna rozmowa odbywa się w siedzibie naszej agencji. Chcemy się wzajemnie lepiej poznać, zanim podejmiemy finalną decyzję.