return to list

🤓 TeleAsystent - Staż

1 500 - 1 500 PLN brutto

🌍 Absolvent Group | Plac Konesera 9, Warszawa

🖥 http://www.absolvent.pl

#sales, #tele

Grupa Absolvent jest drugą w Polsce najszybciej rozwijającą się firmą technologiczną w rankingu Deloitte Technology Fast 50. Jesteśmy czołową firmą z branży HR wspierającą pracodawców w znajdowaniu najlepszych kandydatów na rynku.

Prowadzimy platformę rekrutacyjną Absolvent.pl, organizujemy największe targi pracy i praktyk w Polsce Absolvent Talent Days. Prowadzimy także firmę Absolvent Consulting zajmującą się doradztwem strategicznym w zakresie Employer Brandingu oraz rekrutacji oraz rozwijamy aplikację Kiwi Jobs, które skutecznie wspiera firmy w efektywnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, a użytkownikom aplikacji umożliwia znalezienie pracy już w kilka godzin.

W związku z wiosenną edycją targów Absolvent Talent Days tworzymy zespół dedykowany projektowi Matchmaking, którego celem jest idealne dopasowanie kandydata do aktualnych rekrutacji naszych Klientów. Prosto i efektywnie! Nowy projekt - nowe wsparcie. Jeśli chcesz poznać branżę HR od kuchni i zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w obsłudze klienta to dobrze trafiłeś! Zacznij staż w Absolvencie ;)

Nasz idealny stażysta:

Czytasz dalej? Dobrze! It’s a match ;)

Twoje zadania podczas stażu:

W ramach stażu zapewniamy:

Jeśli czytając dotarłaś/eś tutaj, to czas zacząć staż w Absolvencie ;)
Nie czekaj, klikaj “Aplikuj teraz”!