return to list

🤓 Junior Spec. Facebook Ads ds. ecommerce

4 000 - 5 500 PLN brutto

🌍 AdBrainiacs | Centrum, Łódź

🖥 http://adbrainiacs.com

#junior, #marketing, #ads

[JUNIOR] Specjalista Facebook Ads poszukiwany w Łodzi

Lokalizacja: Łódź, minimum 2 dni w tygodniu w biurze

Aplikacja poprzez mail z CV i listem motywacyjnym, który odpowiada na pytania dlaczego chcesz pracować w reklamie online, jak swoimi słowami rozumiesz zakres obowiązków i dlaczego uważasz, że sprawdzisz się w tej dziedzinie.

Widełki: 3000-4000 netto/m-c (dowolna forma zatrudnienia)

Treść ogłoszenia:

Butikowa agencja reklamy poszukuje zdolnej, sumiennej i odpowiedzialnej osoby gotowej nauczyć się prowadzenia kont reklamowych Facebook e-commerce dla klientów w Polsce i za granicą (USA, Niemcy, Malezja itd.). Dołączysz do młodej i elastycznej firmy doświadczającej dużego wzrostu i dostaniesz możliwość nauki reklam od podstaw wykorzystując wiedzę pozyskaną od najlepszych światowych specjalistów, pracy przy dużych budżetach z perspektywą wzrostu wynagrodzenia powiązaną z osiąganymi wynikami i obowiązkami.

Mamy coraz więcej i coraz większych klientów, dużą wiedzę, natomiast powoli brakuje czasu aby tą wiedzę wprowadzać w życie. Pomocy, pls :)