return to list

馃 Paid Social Media Specialist

Undisclosed salary

馃實 Admad | Pl. Pi艂sudskiego 3, Warszawa

馃枼 https://admad.io/pl/about-us/

#performance, #FacebookAds, #SocialMedia

Admad Limited to Agencja Performance Marketingu. Naszym g艂贸wnym klientem jest mi臋dzynarodowy producent i dystrybutor kosmetyk贸w oraz suplement贸w diety, obecny na 12 rynkach w Europie. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwi膮zania, kt贸re pomagaj膮 osi膮ga膰 nawet najbardziej wyg贸rowane cele biznesowe. Zbudowali艣my znakomity zesp贸艂 do艣wiadczonych specjalist贸w. 艁膮czy nas precyzja i konsekwencja. D膮偶ymy do tworzenia innowacyjnego i tw贸rczego zespo艂u, kt贸ry przekracza granice technologii, wzornictwa i kreatywno艣ci.

Poszukujemy osoby, kt贸ra pozna艂a podstawowe zasady p艂atnej reklamy na Facebook i ci膮gle ma ochot臋 na wi臋cej. Kt贸ra ma otwart膮 g艂ow臋 pe艂n膮 pomys艂贸w i nie zawaha si臋 ich u偶y膰. Chcemy wsp贸lnie testowa膰, eksperymentowa膰 i obserwowa膰 zachowania klient贸w, si艂臋 social medi贸w i czynniki wp艂ywaj膮ce na decyzje zakupowe.

Twoje zadania:

Z naszej strony oferujemy:

Od kandydat贸w oczekujemy:

Gotowy/-a na nowe wyzwania? Wy艣lij nam swoje CV (w j. polskim)