return to list

🤓 Specjalista sprzedaży usług IT

3 600 - 5 000 PLN brutto

🌍 Adminotaur Sp. z o.o. | Wygrana 9, Kraków

🖥 http://www.adminotaur.pl

#tech, #it, #sales

Cześć!

Szukamy osoby, która dopełni nasz zespół, a przy tym będzie czarującym i profesjonalnym rozmówcą dla naszych obecnych i przyszłych klientów. Przeczytaj naszą ofertę i daj nam znać, jeśli to właśnie Ciebie szukamy :)

Zajmujemy się monitoringiem serwerów i ich administrowaniem. Robimy to 24/7/365, co oznacza, że w przypadku, gdy strony lub aplikacje naszych klientów przestają działać, my natychmiast reagujemy na awarię. W pozostałym czasie staramy się zminimalizować ryzyko problemów, a także wspieramy zespoły developerskie naszych klientów (DevOps).
Najczęściej współpracujemy z firmami z branży E-Commerce, Startupami, Software House'ami oraz serwisami o wysokiej oglądalności.

Jeśli chcesz wiedzieć o nas jeszcze więcej, zapraszamy na naszą stronę www.adminotaur.pl i profile społecznościowe.

Czym się u nas zajmiesz?

Twoje obowiązki to przede wszystkim:

Czego wymagamy?

Szukamy osób z doświadczeniem, ale jeśli to jedyna rzecz, której Ci brakuje, wyślij swoje CV. Być może nas przekonasz :)

Co oferujemy?

Jak aplikować?

Napisz nam w 3 zdaniach dlaczego właśnie Ciebie szukamy i wraz z aktualnym CV prześlij na adres praca@adminotaur.pl