return to list

🤓 Junior Traffic Specialist

Undisclosed salary

🌍 Adprime Sp z oo | Berneńska 9A, Warszawa

🖥 http://adprime.pl

#internet, #mobile, #traffic

AdPrime agencja marketingu internetowego specjalizuje się w reklamie mobilnej i nowych technologiach . Oferujemy usługi w zakresie  planowania, dostarczania technologii emisji, tworzenia unikalnych kreacji oraz pogłębionego  raportowania .

Stanowisko: Junior Traffic
Miejsce pracy: Warszawa Saska Kępa

Opis stanowiska:

Praca z adserwerami, platformami RTB  i wydawcami
Optymalizacja kampaniii reklamowych
Optymalizacja I monitoring kampanii reklamowych w dedykowanych systemach
Współpraca z partnerami technologicznymi I wydawcami

Oczekiwania wobec kandydatów:

•    doświadczenie w pracy z technologią adserwerową
•    dobrej znajomości pakietu MS Office
•    zdolności analitycznych
•    znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
•    dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),

Aplikację proszę przesyłać na adres: kontakt@adprime.pl. W tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska