return to list

🤓 Junior Media Planner (umysł ścisły)

4 500 - 4 800 PLN brutto

🌍 AdRey | Nowogrodzka 64/43, Warszawa

🖥 http://adrey.pl

#performance, #marketing, #reklama

Junior Media Planner (umysł ścisły, bez doświadczenia)

Lubisz nieszablonowe zadania?
Czujesz, że masz w sobie osobowość lidera?
Skończyłeś studia techniczne, a praca w Twojej branży wcale Cię nie kręci?

Dołącz do nas i zostań Media Plannerem, nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia :)

Czym będziesz się zajmować?

Będziesz odpowiedzialny za prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie tj.:

Jakie są nasze oczekiwania?

Co my oferujemy w zamian?

Jak wygląda praca u nas?

Zaczynamy od przeprowadzenia szkolenia, podczas którego pokażemy Ci wszystko, co jest niezbędne do rozpoczęcia pracy. Po okresie próbnym zaczniesz pracować na swój wynik i premię.
Podczas pracy z pewnością napotkasz różne problemy i wyzwania, większe i mniejsze. Poradzisz sobie z nimi przy pomocy Google'a. A jak nie to poradzisz sobie w inny sposób. Bo potrafisz. Bo jesteś ogarnięty.