return to list

🤓 UX / Digital Designer

Undisclosed salary

🌍 Affee360 Sp. z o.o. | Przyjaźni, Wrocław

🖥 http://www.affee360.com

#WebDesign, #UX

Jesteśmy interaktywną agencją reklamową realizującą projekty w obszarach Web/Mobile Application, Marketing Automation i E-commerce. Obecnie poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:
UX / Digital Designer

OPIS STANOWISKA
Szukamy osoby z doświadczeniem w tworzeniu projektów z udokumentowanym własnym portfolio. Świadomej takich tematów UX, RWD, MobileFirst, PWA.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- prototypowanie i projektowanie stron i aplikacji
- udział w pracach w obszarze UX/UI
- tworzenie materiałów do kampanii reklamowych

WYMAGANIA:

OFERUJEMY CI:

Ważne:

Pamiętaj, aby Twoja aplikacja zawierała klauzulę o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."