return to list

馃 Webmaster

8 383 - 10 510 PLN brutto

馃實 AFTERWEB | Centrum, Wroc艂aw

馃枼 https://afterweb.pl/

#WordPress, #Webmaster

AFTERWEB to firma skupiaj膮ca specjalist贸w zwi膮zanych z reklam膮 w Internecie. Nasza oferta zwi膮zana z marketingiem w wyszukiwarce nale偶y do jednych z najlepszych w kraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasz膮 stron臋 internetow膮: https://afterweb.pl/

W zwi膮zku z pr臋偶nym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnych pracownik贸w do dzia艂u realizacji.

馃 Stanowisko: Webmaster / Web Developer / Frontend Developer
馃實 Miejsce pracy: Wroc艂aw
馃挵 Wynagrodzenie: podstawa od 6000z艂 netto do 7500z艂 netto (8383,43 - 10 510,17 brutto)

Opis stanowiska / do zada艅 zatrudnionej osoby nale偶e膰 b臋dzie:

Oczekujemy:

Dodatkowym atutem b臋dzie:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przes艂anie CV poprzez klikni臋cie w Aplikuj.

Aplikacj臋 nale偶y opatrzy膰 klauzul膮:

"Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustaw膮 z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"