return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu

4 700 - 5 550 PLN brutto

🌍 Agencja Cube | Włocławska 167, Toruń

🖥 https://cube360.pl/

#marketing, #digital, #socialmedia

O firmie


Cube jest agencją interaktywną. Obsługujemy Klientów w zakresie szeroko pojętego marketingu. Główne obszary działalności firmy to strategia marketingowa, komunikacja w mediach społecznościowych oraz kampanie reklamowe online. Skupiamy się na wspieraniu naszych Klientów w osiąganiu ambitnych celów biznesowych.

Niniejsza rekrutacja przewiduje możliwość zatrudnienia zarówno doświadczonego marketera jak i mało doświadczonej osoby, w obu przypadkach natomiast niezbędne jest odpowiednie nastawienie i cechy osobowości (opisane poniżej).

Firma ma ambicje i dąży do osiągnięcia pozycji ogólnopolskiego lidera w branży. Aby to osiągnąć, skupiamy wokół siebie najbardziej ambitne i zaangażowane osoby, którym przekazujemy całą zgromadzoną wiedzę firmy na ścieżce edukacyjnej indywidualnie zaplanowanej dla każdego członka zespołu. W ten sposób kształcimy zespół który działa według wspólnego, usystematyzowanego systemu wiedzy.

Jeśli jesteś zaangażowany, inteligentny i nastawiony na rozwój i ciężką ale satysfakcjonującą pracę, zapraszamy do kontaktu.

Do Twoich zadań należeć będzieWymaganiaMile widziane


Poniższe umiejętności kandydata nie są konieczne, ponieważ jesteśmy w stanie w szybkim czasie nauczyć naszych nowych kolegów zarówno wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, którymi się posługujemy. Najważniejsze są cechy kandydata opisane w wymaganiach.


Oferujemy