return to list

🤓 Copywriter

Undisclosed salary

🌍 Agencja Maciaszczyk | Łazienna 4, Poznań

🖥 http://www.maciaszczyk.pl

#Copywriting

Twórz z nami dobre emocje!

Agencja Reklamowa Maciaszczyk od 25 lat specjalizuje się w budowaniu wizerunku i działaniach marketingowych dla marek z branż budowlanej i technicznej. Nasz zespół odpowiedzialny jest za tworzenie strategii 360, działania w social mediach, branding oraz marketing B2B. W tegorocznym raporcie „Media & Marketing Polska” nasi klienci bardzo dobrze ocenili nas w takich kategoriach jak: zadowolenie z obsługi, skuteczność kampanii czy strategiczne i długofalowe rozwiązania. Dostaliśmy też bardzo wysokie noty za kompleksową obsługę digital oraz tworzenie wartościowych treści wykraczających poza standardowe rozwiązania. A co najważniejsze, widać bezpośredni związek między naszymi działaniami a sprzedażą. Pracujemy m.in. dla marek: Perschmann, ADOB, Solbet, HARDY, PCI, V33, Bosch, Żabka i wielu innych.

Lubimy tworzyć dobre emocje, zwłaszcza w relacjach z klientami. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożesz!

Szukamy Copywritera

Miejsce pracy: Poznań stacjonarnie lub zdalnie

Jeśli pewnego dnia dojdziesz do wniosku, że najlepszym pomysłem na życie jest pisanie własnej powieści i czekanie, aż któryś wydawca ją kupi, to zacznij to robić.

A jeśli chciałbyś pisać dla nas, codziennie dbać o to, żeby hasła reklamowe bankowo zapadały w pamięć, praca dodaje Ci skrzydeł i wiesz, że jedno słowo może zrobić różnicę – zapraszamy do nas.

Szukamy copywritera z dobrym piórem i głową pełną pomysłów, który umie ideę przełożyć na słowa.

Jeśli zatem posiadasz:


TO WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY!

Co dostaniesz od nas:

Pracę w agencji, która nie jest korporacją.
Działanie w zgranym zespole przy pełnych wyzwań projektach.
W opcji stacjonarnej atrakcyjne warunki finansowe i niezbędne narzędzia do pracy.