return to list

馃 B2B Sales Specialist

4 200 - 8 000 PLN brutto

馃實 Agencja marketingowa LTB | Drukarska 38, Wroc艂aw

馃枼 https://www.ltb.pl

#digital, #sales, #sprzedaz

Do艂膮cz do naszej agencji!

Agencja marketingowa LTB poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko B2B Sales Specialist. W LTB specjalizujemy si臋 w realizacji kampanii digital marketingowych, przygotowywaniu identyfikacji wizualnej marek i tworzeniu projekt贸w internetowych pozwalaj膮cych na rozw贸j firm naszych klient贸w.

Osoba na stanowisku B2B Sales Specialist b臋dzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klient贸w, kontakt z klientem biznesowym, budowanie relacji, doradztwo marketingowe i finalizowanie kontrakt贸w.

Je艣li poszukujesz stabilnej i kreatywnej pracy w marketingu internetowym oraz jeste艣 otwart膮 i podchodz膮c膮 sumiennie do swoich obowi膮zk贸w osob膮 鈥 nasza propozycja jest dla Ciebie idealna! Rozpocznij karier臋 w LTB i rozwijaj si臋 razem z nami. Pracuj w sympatycznej atmosferze w centrum Wroc艂awia!

Sprawd藕 jak si臋 pracuje w LTB: https://www.instagram.com/ltbmarketing/

Podstawowe informacje:

Oczekiwania:

Podstawowe zadania:

Oferujemy:

oraz:

Nie zwlekaj i rozwijaj si臋 z nami!

Osoby zainteresowane prosimy o przes艂anie CV wraz z listem motywacyjnym.