return to list

🤓 Senior Copywriter / Creative Group Head

Undisclosed salary

🌍 Agencja Nie Do Ogarnięcia | Limanowskiego, Kraków

🖥 http://niedoogarniecia.pl

#copywriter, #creative, #kreacja

WERSJA PEŁNA:

O nas:- Przez ten rok ogarnęliśmy całkiem sporo projektów m.in. wprowadziliśmy na rynek nowy produkt Frugo dla nastolatków, wypromowaliśmy największą w Polsce (i chyba na świecie) kampanię promującą czytelnictwo, tworząc przy okazji najbardziej oczytanego bota w Polsce, promowaliśmy sztukę Iwana Wyrypajewa i Miesiąc Fotografii w Krakowie, obsługujemy na stałe 6 marek w social media (w tym jedną w USA), projektujemy serwisy www, realizujemy akcje niestandardowe dla firm i instytucji kultury.
(Wybrane przykłady są w portfolio na www - niewybrane przykłady czekają w kolejce aż będzie czas, by je opisać lub aż się zakończą i już będziemy mogli, wiadomo).
➡️ http://niedoogarniecia.pl/projekty/

- Choć w tzw. branży działamy od lat - rumienimy się, gdy przychodzą do mas maile z zaproszeniami do przetargów z największymi agencjami w Polsce. 
Albo takie, że nie ma przetargu, bo Klient czuje, że potrzebuje agencji takiej jak nasza. 
Albo ten ostatni telefon: „byliśmy na Państwa stronie, chcemy aby nasza nowa marka była taka jak… ANDO”. 😳😯😲
Tak, jara nas to i chcemy tak dalej!


O copywriterze/copywriterce, którego/której szukamy.

- Szukamy osoby, która zna pracę w agencji reklamowej i jest doświadczonym "regularem" lub "seniorem" (sami nie lubimy takich etykiet, ale wiemy, że to porządkuje rzeczywistość i może być istotne). 
Dla nas ważne jest to, abyś miał/miała ciekawe portfolio i potrafił / potrafiła w pełni samodzielnie prowadzić projekty kreatywne od briefu przetargowego, przez prezentację u Klienta po realizację kampanii. 
Najwięcej mamy pracy w internetach, ale wiemy już też że czekają nas w tym roku kampanie 360 - więc dobrze by było, abyś potrafił/potrafiła w spoty TV, outdoory, radia i inne takie.

- Szukamy copywritera, który lubi bycie copywriterem.

- Jeśli chciałbyś/chciałabyś w przyszłości współtworzyć team kreatywny i zarządzać nim - to świetna okazja. Wraz z dalszym rozwojem agencji chcemy, aby copywriter/copywriterka, którego/której teraz szukamy, został/a group headem. (Chyba że ten copy nie chce, to też ok
:)

Technikalia:

- Od stycznia mamy nowe biuro - Limanowskiego, Podgórze 😍 2 balkony, nie mało przestrzeni, kamienicowy, domowy Klimat (tak mówio ludzie). 
Szukamy osoby do pracy full time w biurze.

- Jeśli spełniasz wymagania i nasza agencja wydaje ci się w miarę ok, to mamy propozycję: 
napisz, co Ci szkodzi? 
Mail jest taki praca@niedoogarniecia.pl. Prosimy o CV i portfolio - forma dowolna.

- Twoje zgłoszenie musi zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Nie Do Ogarnięcia sp. z o o sp komandytowa w Krakowie z siedzibą przy ul. Limanowskiego 52/8 w Krakowie na potrzeby związane z rekrutacją.