return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży

Undisclosed salary

🌍 Agencja Pracy Vector | Reymonta, Poznań

🖥 http://www.apvector.pl

#sprzedaż, #klient, #obsługa

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami o różnym profilu branżowym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom oferty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w  firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

OFERUJEMY:

ZADANIA:

WYMAGANIA:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji: http://www.apvector.pl/rodo.htm