return to list

🤓 Copywriter

Undisclosed salary

🌍 Agencja Reklamowa Kalicińscy | Stanów Zjednoczonych, 59, Warszawa

🖥 https://www.kalicinscy.com/

#agencja, #copy, #copywriting

COPYWRITER 

W związku z nadmiarem nowych Klientów szukamy do działu kreacji doświadczonego COPYWRITERA, któremu powierzymy duże projekty do autonomicznego prowadzenia.

Szukamy osoby:


W zamian będziesz:


To ogłoszenie jest na poważnie, bo sprawa jest poważna 😊

Zainteresowaliśmy Cię? Zgłoś się już teraz!

Wyślij CV poniżej i podaj nazwę stanowiska.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W  CV koniecznie zamieść poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez Digital Brothers Sp. Z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Administratorem Państwa danych osobowych jest Digital Brothers sp. z o.o., ul. Stanów Zjednoczonych 59, Warszawa. Podane przez Państwa w ofercie pracy dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Szczegółowe informacja o sposobie oraz podstawie przetwarzania danych osobowych jak również katalogu Państwa uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych – określa Polityka ochrony danych osobowych w procesie rekrutacji.