return to list

🤓 Strateg

8 000 - 11 000 PLN brutto

🌍 Agencja Reklamowa KALICIŃSCY | Stanów Zjednoczonych 59, Warszawa

🖥 http://www.kalicinscy.com

#agencjareklamowa, #strategia, #strategyplanner

Do naszego Działu Strategii poszukujemy osoby na stanowisko 
 

STRATEG

 
Czego oczekujemy? 
 
 
Oferujemy pracę w doświadczonym zespole, który stawia na dobrą atmosferę i innowacyjne podejście do realizowanych projektów. Zapewniamy pracę ze znanymi, ciekawymi markami i brak monotonii - różne projekty, produkty, wyzwania i poszukanie jeszcze nie utartych ścieżek. 
 
Do końca roku agencja pracuje w ramach home office, jednak poszukujemy osoby dyspozycyjnej - mogącej uczestniczyć w spotkaniach w naszym biurze w Warszawie
 
Zainteresowaliśmy Cię? Zgłoś się już teraz!

Wyślij CV poniżej lub na adres: kontakt@kalicinscy.com, podając nazwę stanowiska.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami, którym przekażemy krótkie strategiczne zadanie do przygotowania na spotkanie rekrutacyjne. 
 
W  CV koniecznie zamieść poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez Digital Brothers Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.