return to list

🤓 Specjalista ds. sprzedaży książki nowej

4 131 - 8 000 PLN brutto

🌍 AiK Tezeusz sp. z o.o. | Lubień 1119, Lubień

🖥 http://tezeusz.pl

#handlowiec, #ksiązki, #ecommerce

AiK Tezeusz - to lider branży antykwarycznej e-commerce w Polsce: 250 tys. klientów rocznie, pół miliona tytułów książek w ofercie. W 10 roku istnienia firmy wchodzimy w okres biznesowej dojrzałości, a jednocześnie dynamicznego rozwoju związanego z eksplozją rynku e-commerce. Należymy do tej szczęśliwej mniejszości firm, którym koronawirusowy kryzys służy. Firma w tym roku urośnie dwukrotnie i czterokrotnie zwiększymy zyski r-r.

Zmienia się też DNA Tezeusza: z ambitnego książkowego e-commercu chcemy stać się zaawansowaną technologicznie platformą i niezależnym od Allegro marketplacem dla sprzedawców książki tradycyjnej i największą platformą subskrypcji książek elektronicznych w kraju. Dla realizacji naszej wizji potrzebujemy utalentowanych profesjonalistów z różnych dziedzin: specjalistów e-commerce ds. książki nowej, programistów, marketingowców, analityków, managerów średniego i wyższego szczebla, handlowców.

W związku z tym poszukujemy utalentowanej osoby z dużym doświadczeniem na stanowisko:

Starszego specjalisty e-commerce ds. sprzedaży książki nowej / Category owner

Opis stanowiska:

Osoba która z pasją będzie czuwała i koordynowała działaniami sprzedażowymi książki nowej w naszym e-commerce. Stworzy spójną strategie sprzedaży książki nowej, nawiąże współpracę z hurtowniami, wydawnictwami, pisarzami i innymi podmiotami wydającymi książki w formie drukowanej. Zwiększy nasz asortyment produktowy i będzie prowadzić negocjacje handlowe. Zajmie się też promocją tej grupy asortymentu. Będzie potrafiła działać samodzielnie i warunkach wysokiej konkurencji w tej kategorii.

Zakres obowiązków:

Będziesz:

Wymagania:

Kogo szukamy?

Oferujemy:

Wynagrodzenie:

4 000 zł – 6 000 zł netto - w zależności od kompetencji

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę lub B2B

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Antykwariat i Księgarnia Tezeusz sp. z o.o. z siedzibą w Kasinka Mała 657, 34-734 Kasinka Mała (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

Zapraszamy do aplikowania osoby z okolic Krakowa. Po okresie wdrożenia istnieje możliwość przejścia na częściową pracę zdalną.