return to list

🤓 Specjalista ds. marketingu inter. i SM

4 000 - 6 500 PLN brutto

🌍 Aktren Akademia Prezentacji | Radziwie, 5, Warszawa

🖥 http://www.aktren.pl

#marketing, #szkolenia, #B2B

Jesteśmy firmą szkoleniową (15 lata rynku) specjalizującą się w temacie wystąpień publicznych. Pracujemy dla dużych światowych i polskich firm (duże brandy). Rok 2019 był dla nas wyjątkowy, a 2020 zapowiada się jeszcze ciekawiej. W związku z tym potrzebujemy kolejnej osoby na nasz pokład! Szukamy Kogoś dynamicznego, energetycznego, kto z pasją będzie realizować swoje marzenia oraz nasze wspólne projekty czerpiąc z tego wielką przyjemność!

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego i mediów społecznościowych

Miejsce pracy: Warszawa

„Are we perfect match?” :) Poszukujemy osoby która:

 
Co będzie należało do Twoich zadań? Zakres odpowiedzialności:


Oferujemy:

 
Nasze Wartości:

Nie chcemy, abyś tylko „wykonał te zadania dla nas”. Chcemy byś stał się ważnym członkiem naszego zespołu, chcemy czuć Twoją energię. Jest to możliwe tylko, jeśli będziemy przebywać i pracować razem. Zatem jest to praca z nami w biurze, choć dopuszczamy w razie potrzeby pracę zdalną - home office. Nie musisz idealnie ogarniać wszystkiego z tego co wypisaliśmy powyżej. Ważne byś chciał i wiedział jak się tego nauczyć. Będziemy też bardzo otwarci na Twoje pomysły w zakresie promocji firmy. Cenimy różnorodność - bez różnicy czy jesteś introwertykiem czy ekstrawertykiem. Czy odnosząc sukces uśmiechasz się a la Mona Lisa, czy cieszysz się tak, że cała Warszawa wie, że coś Ci się udało. Nie ważne czy lubisz mieć porządek na biurku, czy też  „nieład artystyczny” - liczy się pasja i skuteczność.
 
Jak wygląda praca w naszej firmie?

Przychodzimy do pracy z radością i ciekawością. Pracujemy intensywnie, dajemy z siebie dużo poszukując najlepszych rozwiązań i jeszcze większej satysfakcji Klientów. Często organizujemy burze mózgów i w ten sposób wypracowujemy rozwiązania, w które każdy wnosi swój wkład. Nikt z nas nie ma listy obowiązków, ale każdy ma zakres swojej odpowiedzialności. Wiemy, że we wszystkim możemy liczyć na wzajemne wsparcie. W „rodzinnej” atmosferze jest przestrzeń na innowacyjne myślenie, nowatorskie pomysły oraz na popełnianie błędów (szef też nie jest doskonały ). Z pracy wychodzimy z błogim zmęczeniem i poczuciem, że realizujemy tu swój potencja i ciągle się rozwijamy. Wchodzisz?
 
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez Rocket Jobs.