return to list

馃 Content Manager

Undisclosed salary

馃實 Albrecht International | Ma艣lice, Wroc艂aw

馃枼 http://www.pawelalbrecht.com

#seo, #content, #marketing

Miejsce pracy stacjonarne: Wroc艂aw, Ma艣lice.

Kim jeste艣my?

Albrecht International to wiod膮ca Polska firma na rynku edukacji z zakresu inwestowania w nieruchomo艣ci i rozwoju biznesowego.
Naszym celem jest przekazywanie ambitnym ludziom sprawdzonej wiedzy, kt贸ra sprawia, 偶e zarabiaj膮 wi臋cej pieni臋dzy.
Rocznie organizujemy dziesi膮tki wydarze艅 stacjonarnych, na kt贸rych pojawia si臋 kilka tysi臋cy os贸b. Tworzymy kursy online oraz w艂asn膮 telewizj臋 na platformie YouTube.

Wi臋cej o nas znajdziesz tutaj.

Opis stanowiska:

Osoba pracuj膮ca na wy偶ej wymienionym stanowisku b臋dzie przede wszystkim odpowiedzialna za content marketing w ramach marki Albrecht International.

B臋dzie to tworzenie tre艣ci tekstowych (g艂贸wnie artyku艂y i wywiady), kt贸re b臋d膮 pojawia艂y si臋 na naszej stronie www.pawelalbrecht.com. B臋d膮 to r贸wnie偶 tre艣ci: lejk贸w marketingowych (email), reklam sprzeda偶owych, landing page oraz opisy produkt贸w i us艂ug.

Dodatkowo b臋dzie to wsparcie w zakresie SEO 鈥 dobieranie odpowiednich nag艂贸wk贸w i s艂贸w kluczowych, aby zwi臋kszy膰 ruch i zaanga偶owanie na naszej stronie.

W zwi膮zku z powy偶szym kandydat powinien mie膰 do艣wiadczenie w tworzeniu tre艣ci, kt贸re po prostu zwi臋kszaj膮 ruch i konwersje.

G艂贸wne obowi膮zki:

Co mo偶esz zyska膰?

G艂贸wne wymagania:

Kto powinien z艂o偶y膰 aplikacj臋?

Je偶eli jeste艣 w stanie stworzy膰 opis produktu, kt贸ry sprawi, 偶e sprzedamy go wi臋cej 鈥 ta praca zdecydowanie jest dla Ciebie.

Je偶eli dobrze czujesz si臋 w pisaniu artyku艂贸w, tworzeniu tre艣ci do lejk贸w marketingowych 鈥 r贸wnie偶 b臋dziesz zadowolony/a z efekt贸w swojej pracy.

Kto nie powinien sk艂ada膰 aplikacji?

Je偶eli uwa偶asz, 偶e dobrze piszesz, ale nie masz podstawowego do艣wiadczenia w pracy z tworzeniem konwertuj膮cych nag艂贸wk贸w, maili, opis贸w czy dobieraniem s艂贸w kluczowych pod SEO 鈥 nie b臋dziesz dobrze si臋 czu膰 w naszym zespole.

Potrzebujemy osoby, kt贸ra dzi臋ki swoim umiej臋tno艣ci膮 zwi臋kszy konwersje
sprzedawanych produkt贸w i us艂ug. Tutaj potrzebny jest gen dobrego sprzedawcy.

Jak z艂o偶y膰 aplikacj臋?

Prze艣lij prosz臋 swoje CV ze zdj臋ciem, a w sekcji "mo偶esz wys艂a膰 wiadomo艣膰 do pracodawcy" napisz prosz臋 w kilku zdaniach dlaczego w艂a艣nie Ciebie mamy zaprosi膰 do wsp贸艂pracy

UWAGA: Nie szukamy osoby pocz膮tkuj膮cej bez do艣wiadczenia i wynik贸w.