return to list

🤓 Project Manager

Undisclosed salary

🌍 Albrecht International | Maślice, Wrocław

🖥 http://www.pawelalbrecht.com

#marketing, #sprzedaz, #projectmanager

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Kto powinien złożyć aplikację?

Jeżeli pracowałeś/aś na stanowisku osoby, która koordynuję z dużą dokładnością prace zespołu oraz odpowiada za raportowanie kluczowych wskaźników – ta praca jest dla Ciebie.
Jeżeli dodatkowo masz doświadczenie w tworzeniu procedur, zarządzaniu sprzedażą, marketingiem, e-commerce lub w branży eventowej – jest to duży plus.

Kto nie powinien składać aplikacji?

Jeżeli:

…wtedy ta praca nie jest dla Ciebie. Wszystkiego można się nauczyć, natomiast szukamy osoby, która samodzielnie jest w stanie ustalić czas wykonania danego zadania i przypilnować jego realizację.

Główne obowiązki:

Nasze wymagania

Mile widziane

To oferujemy

Benefity

Albrecht International to wiodąca polska firma na rynku edukacji z zakresu inwestowania w nieruchomości i rozwoju biznesowego. Naszym celem jest przekazywanie zorganizowanej wiedzy, która sprawia, że uczestnicy naszej społeczności zarabiają po prostu więcej pieniędzy. Rocznie organizujemy dziesiątki wydarzeń, na których pojawiają się tysiące osób. Prowadzimy również kanał edukacyjny na YouTube & sklep z książkami biznesowymi.

Więcej o nas znajdziesz na www.pawelalbrecht.com