return to list

🤓 Koordynator ds. Online Marketingu (PPC & Email)

5 000 - 10 000 PLN netto

🌍 Albrecht International | Maślice, Wrocław

🖥 http://www.pawelalbrecht.com

#socialmedia, #seo, #adwords

Kim jesteśmy?

Albrecht International to wiodąca Polska firma na rynku edukacji z zakresu inwestowania w nieruchomości i rozwoju biznesowego.

Naszym celem jest przekazywanie ambitnym ludziom sprawdzonej wiedzy, która sprawia, że zarabiają więcej pieniędzy.

Rocznie organizujemy dziesiątki wydarzeń stacjonarnych, na których pojawia się kilka tysięcy osób. Tworzymy kursy online oraz własną telewizję na platformie YouTube.

Więcej o nas znajdziesz tutaj.

Opis stanowiska:

Nie chcemy już współpracować z zewnętrznymi agencjami marketingowymi – to czas, kiedy zaczynamy tworzyć wewnętrzny dział online marketingu, skoncentrowany tylko na sprzedaży naszych produktów i usług.

Osoba pracująca na wyżej wymienionym stanowisku będzie więc przede wszystkim odpowiedzialna za stworzenie działu online marketingu w naszej firmie, który będzie zwiększał ilość naszych zadowolonych klientów.

Kandydat będzie przede wszystkim tworzył reklamy PPC, nadzorował lejki sprzedażowe oraz zarządzał listami mailingowymi.

Produktami do promocji będą głównie kursy stacjonarne & online dotyczące inwestowania w nieruchomości – czyli branża edukacyjna. Rozwijamy również własną telewizję na YouTube i chcemy zwiększyć zasięg naszych odbiorców.

Główne obowiązki:

Główne wymagania:

Dodatkowe, bardzo mile widziane:

Kto powinien złożyć aplikację?

Kto nie powinien składać aplikacji?

Co oferujemy?

Wynagrodzenie i warunki pracy:

Miejsce pracy – stacjonarne
(nie ma możliwości stałej pracy zdalnej):

Wrocław, Maślice.
Stacjonarne.

W jaki sposób złożyć aplikację?
Prześlij proszę swoje CV ze zdjęciem, a w sekcji "możesz wysłać wiadomość do pracodawcy" napisz proszę w kilku zdaniach jakie masz doświadczenie i czy jesteś w stanie samodzielnie prowadzić dział online marketingu.

UWAGA: Nie szukamy osoby początkującej bez doświadczenia i wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.