return to list

馃 Specjalista ds. Online Marketingu

5 000 - 10 000 PLN netto

馃實 Albrecht International | Ma艣lice, Wroc艂aw

馃枼 http://www.pawelalbrecht.com

#adwords, #seo, #socialmedia

Specjalista ds. Online Marketingu i lejk贸w sprzeda偶owych w zespole Albrecht International
Miejsce pracy: Wroc艂aw

Kim jeste艣my?

Albrecht International to wiod膮ca Polska firma na rynku edukacji z zakresu inwestowania w nieruchomo艣ci i rozwoju biznesowego.

Naszym celem jest przekazywanie ambitnym ludziom sprawdzonej wiedzy, kt贸ra sprawia, 偶e zarabiaj膮 wi臋cej pieni臋dzy.

Rocznie organizujemy dziesi膮tki wydarze艅 stacjonarnych, na kt贸rych pojawia si臋 kilka tysi臋cy os贸b. Tworzymy kursy online oraz w艂asn膮 telewizj臋 na platformie YouTube.

Wi臋cej o nas znajdziesz tutaj.

Opis stanowiska:

Nie chcemy ju偶 wsp贸艂pracowa膰 z zewn臋trznymi agencjami marketingowymi 鈥 to czas, kiedy zaczynamy tworzy膰 wewn臋trzny dzia艂 online marketingu, skoncentrowany tylko i wy艂膮cznie na sprzeda偶y naszych produkt贸w i us艂ug.

Osoba pracuj膮ca na wy偶ej wymienionym stanowisku b臋dzie wi臋c przede wszystkim odpowiedzialna za stworzenie dzia艂u online marketingu w naszej firmie, kt贸ry b臋dzie zwi臋ksza艂 ilo艣膰 naszych zadowolonych klient贸w.

B臋dzie to analiza i raportowanie danych, tworzenie reklam, nadzorowanie automatyzacji i lejk贸w sprzeda偶owych oraz pozycjonowanie naszej strony internetowej i wsparcie e-commerce.

G艂贸wne obowi膮zki:

G艂贸wne wymagania:

Dodatkowe, bardzo mile widziane:

Kto powinien z艂o偶y膰 aplikacj臋?

Kto nie powinien sk艂ada膰 aplikacji?

Co oferujemy?

Wynagrodzenie i warunki pracy:

Miejsce pracy 鈥 stacjonarne
(nie ma mo偶liwo艣ci sta艂ej pracy zdalnej):

Wroc艂aw, Ma艣lice.
Stacjonarne.

W jaki spos贸b z艂o偶y膰 aplikacj臋?

Prze艣lij prosz臋 swoje CV ze zdj臋ciem, a w sekcji "mo偶esz wys艂a膰 wiadomo艣膰 do pracodawcy" napisz prosz臋 w kilku zdania jakie masz do艣wiadczenie i czy jeste艣 w stanie samodzielnie prowadzi膰 dzia艂 online marketingu.

UWAGA: Nie szukamy osoby pocz膮tkuj膮cej bez do艣wiadczenia i wynik贸w.