return to list

🤓 Specjalista ds. wsparcia technicznego

5 000 - 6 500 PLN brutto

🌍 Albrecht JUNG GmbH | Ostrobramska 91, Warszawa

🖥 https://www.jung.de/pl/

#jung, #support

Albrecht JUNG GmbH – to firma z ponad 100 letnią historią, produkująca wyroby najwyższej jakości: osprzęt elektroinstalacyjny, systemy automatyki budynkowej, systemy domofonowe. Lider na rynkach światowych rozwiązań elektroniki użytkowej i niepowtarzalnego designu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowego pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO
Miejsca pracy: Warszawa

Główne zadania:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny z zaznaczeniem nazwy stanowiska: praca@jung-polska.com.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.